Sayfa 816/952 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bizim eski emektar trende gelmiş. yeniden geri gelesim var ama bir yandan da bekle diyorum...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. A

4. Kıyıköy RES'in satışı TSKB danışmanlığında tamamlandı11/03/2020 13:59:23
    TSKB finansal danışmanlığında, Beşiktepe Enerji Üretim ve Ticaret
    A.Ş.'nin hisselerinin tamamının, İş Portföy Yönetimi A.Ş. Altyapı
    Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve Kangal Elektrik Enerji Üretim ve
    Tic. A.Ş.'ye devri tamamlandı.
    İş Portföy Yönetimi A.Ş. Altyapı Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve
    Kangal Elektrik Enerji Üretim ve Tic. A.Ş., Adalı Ailesi ve Adalı
    Holding'e ait Beşiktepe Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerinin tamamını satın alınması sürecinde TSKB satıcı taraf danışmanı olarak görev aldı. MW kurulu gücü bulunan Kıyıköy Rüzgar Enerji Santrali'yle yıllık 160 m kWh üzerinde elektrik üretimi yapan şirket, yaptığı bu üretimle 50 bin ailenin yıllık elektrik tüketimini tek başına karşılıyor. Türkiye'nin en verimli rüzgar enerjisi santralleri arasında yer alan Kıyıköy RES'in, satış sonrası 55 MW'lık kapasite artışı ile 100 MW kurulu güce ulaşması hedefleniyor.
    Satış süreciyle ilgili bilgi veren TSKB Kurumsal Finansman Müdürü
    Ali Yazgan, "TSKB olarak 70 yıllık deneyimimizle, ulusal ve uluslararası şirket birleşme ve satınalımlarında finansal danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. TSKB'nin kapsayıcı ve sürdürülebilir bakış açısı yatırım bankacılığı hizmetlerimizde de belirleyici nitelikte.
    Türkiye'nin enerji ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılayabilmesi için enerji kaynaklarının çeşitlendirilmesi, dolayısıyla rüzgar gibi alternatif enerji kaynaklarının önemini biliyor, her işlemimizde bu tür yatırımlara öncelik veriyoruz. Türkiye'nin önde gelen RES'lerinden
    Kıyıköy RES satışında görev almaktan mutluluk duyuyoruz. İş Portföy
    Yönetimi A.Ş. Altyapı Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve Kangal
    Elektrik Enerji Üretim ve Tic. A.Ş. tarafından satın alınan santralin, bu işlemden sonra kapasitesi artırılarak ve Türkiye yenilenebilir enerji üretimine katkısı güçlenerek devam edecek" dedi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

5. A

6. Bir yil

Bir yilin borsa kazanci bir haftada kayboldu meri teyze zararina satmis is iyi aliyor alisa devam bu firsat 100 yilda bir gelir 50 kr kadar para ayirdim 50 kr altinda aracimi satacagim yada evimi satacagim keyfleri bilir satanin malini alirlar haci

7. Mete anlamadım , Viob da Long musun. 0.90 dan spot girdim kagıda tekrar 1.20 üstü bekliyorum.Virus hikayesi biterse 1.41 tekrar gorüp , 1.60 hedefine gider. YTD.

8. Ucuz

Dolar bazinda ucuz hisse baska alinacak bir sey kalmadi altin dolar faiz bitti yine borsa cazip hizli dustu firsat olarak kullanmak gerekiyor kademeli alin tum paranizla tek hisseyi tek kademede almayin unutmayin borsa her yere gelir gider virus davasi borsada 2 hafta fiyatlar 3 hafta virusten olenlerin hukmu olmaz

Sayfa 816/952 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •