Sayfa 863/952 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    selam gülahmet sen gecen yılda tskb deydin nikini hatirladim bugün bende geldim tekrar inşallah hayirlı olur 2 lra bu sefer ay sonuna beklemtim büyük, kullandıgın progmradan bendede var alış satış oranı 1,43 katı iken 0,79 luk artiş cok abes oldu ,günlük ve haftalık takaslarda emeklilik fonlari alimida var , şeker ve albarakadaki hareketlere elbet gelicektir diye ümit ediyorum iyi akşamlar

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. A

3. A

4. Sabah tskb satıp trgyo aldım 5 kademe aşağı gitti sonra bir baktım tavan ver gitsin 4,51 4,50 den boşalttım , sonra tskb aldim tekrar banka hisseleri gidiyor diye,gecen yıldan farkı yok kasa kazanıyor tskb de hmle yapınca , kapanışta almı 27 milyon lot yığmışlar alIŞA, alış satıs 1.74 katıydı ,kagıt gene gitmiyo gene gitmiyor bu tskb nasıl bir şeytan tüyü var bilmiyorm

5. Bist 100de senden ucuzu yok , sakız parasına veriyorlar nerdeyse ,twitter sayfasına bakıyorum iklim konferansi vs insanı cileden cıkarıyor banka

6. Yapıkredi denen kurum 1.5 tl hedef veriyo 1.29 dan mal boşaltıyo amk ne ayaksınız mal cakmaya yorum fiyat önetisi yapıyo bu suc degilmi bugun 14 milyon satış yaptı son bir ayda 40 milyon üzeri satış hani nerde 1.5 lira hedefin bist yönetimi uyuyormu bunu bir spek yapsa ceza yapıkrediyede yaptırım istiyoz

7.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Bist 100de senden ucuzu yok , sakız parasına veriyorlar nerdeyse ,twitter sayfasına bakıyorum iklim konferansi vs insanı cileden cıkarıyor banka
    bist yüzü bilmem de; bist 30 da bundan ucuzu yok gibi.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Yapıkredi denen kurum 1.5 tl hedef veriyo 1.29 dan mal boşaltıyo amk ne ayaksınız mal cakmaya yorum fiyat önetisi yapıyo bu suc degilmi bugun 14 milyon satış yaptı son bir ayda 40 milyon üzeri satış hani nerde 1.5 lira hedefin bist yönetimi uyuyormu bunu bir spek yapsa ceza yapıkrediyede yaptırım istiyoz
    1,5 hedef verdiyse az vermiş...
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 863/952 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •