Sayfa 942/952 İlkİlk ... 442842892932940941942943944 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. KAP: [ISGYO SKBNK TSKB ] İSTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.Ş. İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1065874
    Dosyalar:

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Duyurusu 2022-09-29
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Takasbank'ın Merkezi Karşı Taraf hizmeti verdiği Vadeli İşlem ve Opsiyon
    Piyasası'nda, aracı kurumlarca TSKB, SKBNK ve ISGYO dayanak varlıklarına bağlı
    pozisyonlarının kapatılmasına yönelik tahsisli fonlama yoluyla likidite
    sağlanması nedeniyle bahse konu paylar Sermaye Piyasası Kanunu'nun 47 ve 78
    inci maddeleri kapsamında ilgili teminat saklama hesaplarına alınmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Bu tahtada 13 eylülden bu yana 156 mln lot mal veren yatırım fonları hangileri? Bu lot hemen hemen halka açık kısmın 6 da birine yakın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Veren kadar bu malları alanda var..Bilanco dönemi geldi.yine büyük mama var TSKB.skbnk.İs gayri gibi kağıtlarda...nereden nereye geldiler ve doğru dürüst tepki yok.Birileri mallaniyor olmalı.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu tahtada 13 eylülden bu yana 156 mln lot mal veren yatırım fonları hangileri? Bu lot hemen hemen halka açık kısmın 6 da birine yakın.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. BİST: Açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralının belirtilen iki payda (ISGYO, TSKB) ikinci bir duyuruya kadar uygulanmaya devam edilmesine karar verilmiştir

5. son çeyrek kârı ve mevcut pd'si size göre makul bir seviyede mi?

Alıntı Originally Posted by tahtayapici Yazıyı Oku
    son çeyrek kârı ve mevcut pd'si size göre makul bir seviyede mi?
    makul ama son zamanlardaki olaylardan kağıdın dengesi bozuldu.bi kere güven kaybolunca da bedava olsa da pek almaya istek kalmıyor biraz zamana ihtiyacı var gibi

7. Bugün Prkab sattım, bunu aldım. Prkab'ı söyleyen kişi buna 2.90 hedef verdi. Bakalım ne kadar doğru çıkacak. Hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

8. Söyleyen kişi haklı çıkacak gibi.
     Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bugün Prkab sattım, bunu aldım. Prkab'ı söyleyen kişi buna 2.90 hedef verdi. Bakalım ne kadar doğru çıkacak. Hayırlısı...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 942/952 İlkİlk ... 442842892932940941942943944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •