Sayfa 946/952 İlkİlk ... 446846896936944945946947948 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. neler oluyor.işfinans % 35 pay borsada nasıl hamurtlandı .kimler tezgahladı bunu .çok önemli izle incele araştır.şişe cam 36 dan 50 milon lot adını açıklamam dediği kime sattı alan harika yatırımcı 3 günde 250 milonu nasıl kazandı .enteresan menteresan işler.işgyo 1lerden 22 lere nasıl gelid sonra soluksuz satış fırsatı bile vermeden 6 lara nasıl çöktü sonra 11 lere tekrar nasıl bi hamurtlama kurulmuş iştiraklerde neler oluyo .halk adına kurumu denetleyen ve yöneten kurum nasıl bi kafada.böylemi oluyo halk adına koruma denetkleme .Devletimiz acil kontrol altına almalı yoksa bunlar biz k.y cıları darmadaan etmeye devam edecek .kim bunlar nasıl bi tezgah .dünyada halka açık pay üzerinden % 35 şirketin en büyük ortağı olan yok .nasıl bi tezgah.k,m bu % 35 sonra tekrar bi gecede nasıl halka açık oldu o halk kim % 35 e sahip .enteresan işler .işfinansa dikkat neler oluyo hisselerde nasıl bi hamurtlama .devam ediyo .hala .halk adına denetleyen kurum atamaları jestiyon mestiyon falan filan derken kafa nasıl bi kafa bu .şirket payları nasıl izin verildi .beleşe hemde d.d ve nominal altı bi kısmıda bunarın ödediği teweemtülereden .hediyesi olmuş .bi tarak alana ayna beleşe .devletimiz acil izlmeli incelemeli .neler oluyo işfinans çöküşleri devam ediyor doymamışlar demek kafa yapmaya devam ediyorlar

Kimse yokmuuuu?

3. Elinde sanit faizli bono olmamasından dolayı en avantajlı banka ancak yabancı ilgisini henüz hissetmedi.ülke değişimi yaşanırsa kontrollü kur artışı sonrası insanlar dövizle kredi kullanmaya başlarsa(proje finansmanı vs ) en şanlı banka.bu özermaye karlılığı ile sürünüyor.
    Ana ortak bu fiyatları kaçırmamalı ancak günlükçüler ile bir süre takılır.
    Mac fonundan çıkışlar nedeni ile Haydar Bey satmıştı sanıyorum şimdi fona girişler okduğunda en yüksek taşıdığı senede dönüşmesini bekliyorum.

Ne bedelsiz, ne temettü!.
    İzliyoruz bakalım🤔

Al-sat tut değildir

5. Faiz kararı öncesi bir miktar aldım. Suyun gözesinden bir yudum verir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi durumda tskb normalde yazmayacaktım nazar değmesinden korkuyorum.
    Kusursuz 2,çeyrek bilanço açıklamış şapka çıkartılır.Maliyetim 6,03

Benim tahminim mal topluyorlar diğer büyük bankaların gerisinde kalması önemli değil.Tskb büyük bankalardan daha avantajlı en basiti mevduat bankası değil ve dolar TL artışı önemli değil kaya gibi sağlam daha ne olsun.Umarım spekülatörler bokunu çıkarmaz çöp fiyattan işlem görüyor şaka gibi.ytd.

Tskb hissesi sadece 60 günde çift haneye gitse hisseye pahalı diyenin ağzının ortasına çarpar yere sererim ytd.

Sayfa 946/952 İlkİlk ... 446846896936944945946947948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •