Sayfa 174/952 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Son 10 dk daki ani düşüş naylon kalabilir..Ters psikolojiden ekmek yiyen birileri direksiyon başında ..yoksa bu hareketler oluşmazdı

2. Dün bankalar zaten sert cikis yaptiler, dün zaten bu fiyatlarda aksiyon olmasa da kapatacakti. Bunda suan balon yok ama saanki yakin zamanda gelecek bir haberi fiyatliyor...
    0,90i gecmesi önemli olacak.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

Resmen kağnı gibi ömür törpüsü. Bir tavan yap da rahatlayalım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. Kagıtları cakallar paylasmıs.. 4 cesit Kagıt var.. Hepsi aynı.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

5. Devre kesti :-)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    http://www.resimag.com/p1/ce96508755.png
    rsi satim iken tekrar al durumuna geçti fiktif işlem yaptılar
    benim gördüğüm yakın stoploss ile
    yatırım tavsiyesi değildir

Kaybetme korkumuz, kazanma isteğimizin önüne geçmiş.
    iyi gitti rsi 70 yukarı kesti bakalım ne olacak

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Saçma sapan ilerliyor? Spek mi anlamadım ki sürekli al sat yapılıyor. Bu kağıtta hiç böyle şeyler olmazdı.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8. [QUOTE=esramarka;2650167]Saçma sapan ilerliyor? Spek mi anlamadım ki sürekli al sat yapılıyor. Bu kağıtta hiç böyle şeyler olmazdı.

Ne olmasını bekliyordun.. sürekli iki aydır 50 milyona yakın işlem hacmi ve aynı fiyatlarda 70 ve 77 arası .. son üç gündür işlem hacim ve adette rekor kırıyor ve alan satan da haliyle fazla.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 174/952 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •