Sayfa 696/952 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7614 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Alakasi yok hocam garanda 2 liraydi dolar bazinda bakarsan bankayi 2007 de ederi 300 milyon ederdi bugun 1 milyar mesele omu bugun banka kursan 500 milyon gider belki 1 milyar sınirli subeyle 300 subesi olan bir skbnk bu kasada 2 milyar birikmis bi dünya gayrimenkul var pegasus 77 ucakla thy yari fiyatinda thy 400 ucak var 4 kati kim %200 gitti pegasus kim kagida yol verirse gider teknikler patladikca çikiş surer sen yeterki yürüt kagiďi tskb de citi bir haftadir topluyo yüklü girse kim tutar bakmisin 2 bilemedin 3 ozaman teknikler işler şuan çikmiyosa inecek diyosun satsin herkes ozaman insallah kazanacaz hep beraber.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    o yüzden borsada mantık aramamak gerekiyor. pegasus ta ki olay bambaşka. hissede zaten kimse kalmamış.

neden yükseliyor çünkü yükseldikçe düşer diye herkes shortluyor. yüzde 85 short var gerisi long. shortçuları batırmadan düşmez 80 liraya kadar da gidecek gibi.

bankalardaki korku sorunlu krediler alacaklar sıkıntısı... yoksa kriz ortamından çıkabilsek o bankalar öyle bir uçar ki endeks 300 bin olur.

şekerbank desen galip girdikten sonra ziraat elini boşalttı gitti. en son aydın doğan alacak dediler o ara benim şansıma 1,3X lara çıktı ky doldu yine gelene geçene verip çektiler aşağıya. sonuçta 6 aylıkta zararıda 250 milyon olmuş. yani bilmiyorum ülkedeki tarımın durumu belli. şekerbankta çifçiye verdiği krediyi nasıl geri alır artık meçhul.
    tarım hayvancılık ülkesinde şekerbankın garantiden daha üstün olması beklenirken gel gör ki içler acısı duruma düşmüş.
    inşallah bi şekilde şekerbankı kurtarırlar yoksa bir demirbaşımızda gün gelecek yok olup gidecek.

biraz sert yazıştık kusara bakmayasın ben teknik yok denildiğinde biraz kendimden geçiyorum
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    o yüzden borsada mantık aramamak gerekiyor. pegasus ta ki olay bambaşka. hissede zaten kimse kalmamış.

neden yükseliyor çünkü yükseldikçe düşer diye herkes shortluyor. yüzde 85 short var gerisi long. shortçuları batırmadan düşmez 80 liraya kadar da gidecek gibi.

bankalardaki korku sorunlu krediler alacaklar sıkıntısı... yoksa kriz ortamından çıkabilsek o bankalar öyle bir uçar ki endeks 300 bin olur.

şekerbank desen galip girdikten sonra ziraat elini boşalttı gitti. en son aydın doğan alacak dediler o ara benim şansıma 1,3X lara çıktı ky doldu yine gelene geçene verip çektiler aşağıya. sonuçta 6 aylıkta zararıda 250 milyon olmuş. yani bilmiyorum ülkedeki tarımın durumu belli. şekerbankta çifçiye verdiği krediyi nasıl geri alır artık meçhul.
    tarım hayvancılık ülkesinde şekerbankın garantiden daha üstün olması beklenirken gel gör ki içler acısı duruma düşmüş.
    inşallah bi şekilde şekerbankı kurtarırlar yoksa bir demirbaşımızda gün gelecek yok olup gidecek.

biraz sert yazıştık kusara bakmayasın ben teknik yok denildiğinde biraz kendimden geçiyorum
    Estağfurullah kalp kirmak neyimize hepimiz kazanmak için burdayiz skbnk insallah türk bir yatirimcı alirda bir garanti gibi akbank gibi bu ülkede iş yapar kazaklar ortak bu bankaya biraz ortak çok bankada zararda bu sene baya oldu umarim biri el atar tskb şuan en saglam kar yazan bankalardan biri iyi olcagıni düşünüyorum 3 ceyrege iyi kar bekliyorum tekrardan saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    aynen şekerbankı o aldığım dönemde bayaa incelemiştim. inşallah güçlü bir ortak bulur ve kendisini geliştirir. yoksa teknolojiye yeniliklere uzak kalırsa işi zor.

tskb bir bankadan daha çok fon makinası gibi... sürekli büyümesini devam ettiriyor hiç bir bozulma yok...

şu an ki aşama düzeltme aşaması galiba... bu düzeltme bataklığından çıktıktan sonra yoluna kaldığı yerden devam edecektir.

bu aşamada da aşağıda alanları dökmek için ellerinden geleni yapacaklardır. yoksa şimdiye kadar çoktan 1,00 üzerine atardı...

burda sürekli 0,86-0,87 diyoruz ama orayı geçincede 0,96 ya kadar her kademe yine direnç..

kabaca yine sevmediğiniz grafiği haftalık olarak gösterelim.

grafikler geceyi aydınlatan fener gibidir. nasıl ki karanlıkta yürümek zorsa grafik olmadan borsada yürümekte zordur...

saygılar... iyi tatiller...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    geçen günlerdeki istekli halinden eser yok şimdi.. çok sakin isteksiz gidiyor...

son günlerde citi tekrar alımda gibi görünüyor ama tık yok...

7.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    geçen günlerdeki istekli halinden eser yok şimdi.. çok sakin isteksiz gidiyor...

son günlerde citi tekrar alımda gibi görünüyor ama tık yok...
    Bâskan satiş fena hcbs 6milyon adet gömdü docede 1.5 daha varmi gerisi bilmiyom

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    iki gün öncesi onlar sattıkça burda güç kazanıyorsa iyidir. zaten birilerinin mal çıkmasını lazım ki citi tahtayı alsın götürsün

Sayfa 696/952 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •