Sayfa 13/32 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 255 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Yeni İndikatörler

1.  Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    Tren yoksa uçak kullanılabilir.Tabi kalkışta ve inişte yine uçak modu işlem yok, düzlükte kullanım ve ikramlar başlar.
    Trend yoksa scalping yapın Strateji paylaşmıyorum, bu başlıkta hiç paylaşmıyorum.

Birde sadece trendin varlığı yokluğuna göre strateji olmamalı.
    Bana göre başarılı bir sistemde ana strateji dışında en az 7 alt strateji daha olmalıdır.

Kayıp Kaçış Stratejisi
    GAP (Aynı Yön / Ters Yön) Stratejileri
    Testere Piyasa Stratejisi
    Güçlü Trend Stratejisi
    Vade Geçişi Stratejisi
    Trend Değişim Eğrisi Stratejisi
    Yatay Piyasa Stratejisi

Diğerlerini geçtim de sadece trend ve yatay ayrımını yapabilsem parayı koyacak yer bulamayacağım gibi Hocam yukarıdaki ayrımları yapmak büyük mesele bende bunun üzerinde düşünüyorum uzun süredir ancak çıkamadım işin içinden yanlış şeyler düşünüyorum sanırım. İpucu verseniz Bununla ilgili internet üzerinde herhangi bir kaynak yok diye düşünüyorum doğru mu düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Diğerlerini geçtim de sadece trend ve yatay ayrımını yapabilsem parayı koyacak yer bulamayacağım gibi Hocam yukarıdaki ayrımları yapmak büyük mesele bende bunun üzerinde düşünüyorum uzun süredir ancak çıkamadım işin içinden yanlış şeyler düşünüyorum sanırım. İpucu verseniz Bununla ilgili internet üzerinde herhangi bir kaynak yok diye düşünüyorum doğru mu düşünüyorum.
    Bunlar işe yarasaydı...
    Kimse buralarda karalama yapmazdı..
    Matamatik,istatistik,mantık,ekonomi v.s. ihtisas sahibi profler ders vermez...
    Yüksek yüksek okullar hoca bulamazdı....
    Grafik paracıklarla(medya,çıgırtkan,nakit) çizilir...
    Paran yoksa,AKBABA gibi uçar uçar leşe konar,artık yersin...
    Yok avlayacagım dersen avlanırsın....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

3.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Bunlar işe yarasaydı...
    Kimse buralarda karalama yapmazdı..
    Matamatik,istatistik,mantık,ekonomi v.s. ihtisas sahibi profler ders vermez...
    Yüksek yüksek okullar hoca bulamazdı....
    Grafik paracıklarla(medya,çıgırtkan,nakit) çizilir...
    Paran yoksa,AKBABA gibi uçar uçar leşe konar,artık yersin...
    Yok avlayacagım dersen avlanırsın....
    Serengeti de yine sabah oluyor.Sadece güçlüler ayakta kalacak diğerleri ise yem olmak için yaşayacak.
    Eywallah fakat Serengeti düzlüklerinde işlerin karışması için avcıların açlık derecesi önemlidir her zaman.
    Trendi para oluşturuyor, trend takibi de leş yemek ise ortada bir leş olup olmadığını tespit etmek ve leşin büyüklüğünü görmek Serengeti de her zaman işe yarar.
    İşe yarasada yaramasada her zaman Serengeti de takılmak adettendir. av yada avcı olmanız farketmez

4.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    belki ileride birde strateji başlığı açarız fakat burada işim uzun daha.

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    Serengeti de yine sabah oluyor.Sadece güçlüler ayakta kalacak diğerleri ise yem olmak için yaşayacak.
    Eywallah fakat Serengeti düzlüklerinde işlerin karışması için avcıların açlık derecesi önemlidir her zaman.
    Trendi para oluşturuyor, trend takibi de leş yemek ise ortada bir leş olup olmadığını tespit etmek ve leşin büyüklüğünü görmek Serengeti de her zaman işe yarar.
    İşe yarasada yaramasada her zaman Serengeti de takılmak adettendir. av yada avcı olmanız farketmez
     Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Avladı...isen mesele yok..
    Bazen kuş taşa deger,unutma..
    Gerçek avcının,ayak izleri basit ve barizdir...
    Temel ve teknikle takip edebilirsin;İşte bu AKBABA nın haraketidir..
    ----------------------
    İki topik arası yazmak zorunda kaldım...
    Sizin paylaşımlarınızı dikkatle izliyorum ve takdir ediyorum..
    Gençligimi görüyorum...
    Son düzenleme : uufuk; 08-12-2018 saat: 18:52.
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

6. Hocam tarihsel derinlik indirmek için döngü kurulabilir mi? En son bir şahsın kazası sonucu ideal i temizleyip yeniden kurmak zorunda kalmıştım. Datalarım kayıp.

7. OrhanR Price indikatörü canlı bar içerisinde seviye değiştirmiyor sanırım değil mi? i-1 dememize gerek yok gibi.

8. s.a. Acaba her gün değişen pivot ve 3 destek 3 direnç nasıl yapılabilir acaba? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 13/32 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •