Sayfa 913/922 İlkİlk ... 413813863903911912913914915 ... SonSon
Arama sonucu : 7374 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Toplu alım yaptim.gecen hafta ..ama zararı göze aldım.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende biraz toplu alım yaptım şimdi de parça parça ufak ufak alıyorum. Uzun vadede sıkıntı yaşayacağımızı sanmam çok da zarara bakmamak lazım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    7,649
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bende biraz toplu alım yaptım şimdi de parça parça ufak ufak alıyorum. Uzun vadede sıkıntı yaşayacağımızı sanmam çok da zarara bakmamak lazım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Aynen...ama bakacaz. Burası borsa herşey mümkün.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Benim daha çok düşecek yetim var der gibi.Ne halt yedilerse açıklasınlar artık hisse hangi fiyata gelecekse gelsin.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Buyurun link romantictr:
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/bor...l=2016&Harf=-1

18 Ocak 2016 TRKCM 1.02 TL.

21 Ocak 2016 TRKCM 98 kuruş

Üşendim daha düşük değerler de vardır da bakmadım.

Adamlar bu fiyattan bu malı aldılarsa temettüler sonrası deli gibi de satabilirler zira maliyet yarıdan da düşük.

Yanlış hatırlıyormuşum düzeltmeniz için teşekkür ederim. @human01 yazılarınız gayet güzel ve açıklayıcı yorumlarınız için teşekkürler.

5. Trakya cam en son rus uçağını 2016 düştüğünde 1600 tl gördü altına inmedi o tarihten beri o fiyatlar temettü ve bedeldirler sonrası fiyatlar olabilir

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket dükkanı kapattı galiba hiç bir şekilde ulaşılamıyor

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İnsanın paylaşım şevkini kıran gerzekler olsa da biz paylaşıma devam edelim,

anlık aracı kurum dağılımı...çeşitli kurumlar üzerinden yabancı satışı devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    7,649
     Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    İnsanın paylaşım şevkini kıran gerzekler olsa da biz paylaşıma devam edelim,

anlık aracı kurum dağılımı...çeşitli kurumlar üzerinden yabancı satışı devam ediyor.

bu credit nezaman alsa başımıza bela oluyor...Bir kaç gün sonra basıyor..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 913/922 İlkİlk ... 413813863903911912913914915 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •