Sayfa 151/446 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Cenabetoglu şirketini alsın ta............. Yerleştirsin. Halka açmakla... Sülalesine ortak etti.ş.o.ç

Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Hele 100 binin altina inelim cusan 80 nin altina yerlesir . Bu adinin baya iyi zarari var belli ki. Ben 10 mlyon dedim ama daha fazla zarari tahminim. Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kurumsal olmayan firma halka arz ettiği hissenin arkasında durmaz. Kar/zararı kafasına göre şekillendirir. Muhasebecisine ne söylerse ona göre mali tablo çıkar. Malı toplasaydı kar da çıkardı, temettü de olurdu ama, mal toplanmadı, toplayamaz da !!!
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bu adi kagidin cikmasini en cok ben istoyorum. 1 seneyi gecti zarardayim ,portfoyumdeki en buyuk payi cusan aliyor ama zarar eden bi sirket ve o kadar is anlasmasi bos . Diger ortagin kasasina giriyor para . Cusan hava aliyor. Dua edelim ki ilk ceyrek kar etsin . İlk ceyrek de zarar ederse daha da salar insafsiz vicdansizlar . BIR SENEYI GECTI ZALIMLERIN ZULMU DEVAM EDIYOR . ALLAH BURUNLARINDAN GETIRSIN AMIN.

4. Guzel show di ama demi ??

5.  Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Guzel show di ama demi ??
    Ne show du ama !!!!

6. 2018 in en cok kaybettireni cusan, en adi hissesi cusan ,yonu asagi mi yukari mi olacagi bilinmeyen en belirsiz kagidi cusan ,yonetimi en kotu olan cusan, yatirimcisini en cok magdur eden cusan ,bistin en bataklik kagidi cusan ,yatirimcisini iyi haber gonderip ters kose yapan cusan. Butun "en" olumsuz ozellikleri uzerinde toplayan cusan. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    12 aylikta en az 10 mlyn zarar gelebilir. 2019 ilk ceyrek kar gelirse belki 2 yi gorur ya da ustune atar . Kisacasi en az uc ay daha surunmeye devam. Onumuzdeki haftaki beklentim de ptesi enflasyon verisi ile borsa eksi olursa biz de 1.80 civarina kadar ineriz yesil olursa 1.89 civari . 3 aylik zaman diliminde 1.75 -1.90 arasi diye tahmin ediyorum. yazdiklarim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

gecen hafta ctesi yaptigim yorum . Pek de yanilmadim -1 asagi +1 yukari . Bu hafta da fakli bi sey olmayacak . Borsa kirmizi olur sert duserse 80 altini goruruz . 75 destek bnce. Bu hafta mali tablo gonderip bi dolap cevirebilirler mi bilmiyorum. Mali tablo gonderirlerse ve eger mal vereceklerse tabloda rakamlari sevimli gosterebilirler . Yok zarar ettilerse belki panikleyenleri toplarlarlar,ucuncu bi ihtimal var ki gercekten zarar ettilerse 10 zarar ettik deyip bilancoda 20 zarar gelebilir. Gecen senerlerde bunu yaptilar ytd .

8. Bu hafta gelmesi beklenen mali tabloda sizce ne kadar kar /zarar gelir tahminleri alalim . Bn 10 -12 mlyon zarar diyorum ytd

Sayfa 151/446 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •