Sayfa 168/446 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Biz kyler satmadikca cikmaz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by AKYAZILI Yazıyı Oku
    Esas faaliyet karı benim için önemli olan kalem. bu da bana yetiyor. 17 milyon. Bizce beklenen buydu zarar yazcak diye yazılan yazılar bence danışıklı idi. Fakat nillete yukardan vermişler aşağıdan alma çabalarındaydılar. FAKAT K.Y. yemedi malı elinden çıkmadı. bu sebeptende kağıt şu an pati çekmede. Sizin dediğiniz gibi İZLEYELİM BAKALIM.
    Dediğin gibi pati çekiyor... Satış karlılık vs.hepsi çok iyi. Şu ortamda istikrarlı görünüyor. Hisse performansı hariç... Farkedileceğini düşünüyorum...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. [QUOTE=Bankacı54;3167506]Eskiler bilir ))

Yenilerde öğrenir zamanla hadi bakalım cusan 2. Senemize az kaldı alıştıkmı alıştık. İsyan ediyormuyuz artık etmiyoruz. Azdan az çoktan çok gider

Patrona haksız eleştiriler yapıldığını düşündüm bir anda. Eğer bu mali veriler dışarı sızmış olsaydı şimdi 3'lü seviyelerde olurdu kağıt. Ve beklenti bitti diye basarlardı. Ama sızmamış dışarı. Şahsi düşüncem...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Patrona haksız eleştiriler yapıldığını düşündüm bir anda. Eğer bu mali veriler dışarı sızmış olsaydı şimdi 3'lü seviyelerde olurdu kağıt. Ve beklenti bitti diye basarlardı. Ama sızmamış dışarı. Şahsi düşüncem...
    Cusanda mumkun mu dostum. Sizmamis olsa ucardi

6. Arkadaşlar elde var sıfır deniz boşuna boşaltım yapmıyor.Patron kötü niyetli.Yoksa bu kağıdın burada olmaması lazımdı en azından bugün.Eksi kapatırsa şaşmayın.Deniz bu cusanı halka arz eden ve 1.ağızdan haberleri direk alan kurum niye basıyor acaba düşünün derim??????????

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elde var sıfır deniz boşuna boşaltım yapmıyor.Patron kötü niyetli.Yoksa bu kağıdın burada olmaması lazımdı en azından bugün.Eksi kapatırsa şaşmayın.Deniz bu cusanı halka arz eden ve 1.ağızdan haberleri direk alan kurum niye basıyor acaba düşünün derim??????????

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    🖒

Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Cusanda mumkun mu dostum. Sizmamis olsa ucardi

Uçacak gibi bir his var bende. Hayırlısı bakalım

Sayfa 168/446 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •