Sayfa 324/446 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Busefer sağlam geliyor....Bi gayret..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bu işin yavaşımı kaldı şövalye arkadaşım

Borsanın çivisi çıktı.

Tavan üstüne tavan yapıyor hisseler

Yavaş değil geç kalıyor

Piyasa 1500 eksi yapsa ilk düşeceklerden biride bu olur.

Tabi bence

3. İhlas bile 30 krş'dan 90krş'a gelip üç kat yaptı.

O üç kat yaparken sözde kar eden cusan ne yaptı

Bir kat..

Bu ağırlık değil iş bilmezlik..

Tabi bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    İhlas bile 30 krş'dan 90krş'a gelip üç kat yaptı.

O üç kat yaparken sözde kar eden cusan ne yaptı

Bir kat..

Bu ağırlık değil iş bilmezlik..

Tabi bence

Aynen kaydırı gubbak abidik gubidik hisseler üçe beşe katladı bu ağır abi gitsemmi kalsammı modunda, speğin dandiği bize denk gelmiş yapacak bişey yok.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Değerli Arkadaşlarım..Ben de CUSAN Hissesinin hareketinden sizler gibi mutsuzum..Ama umutsuz değilim..Şirket'in Yönetimine güvenim var..Bir Arkadaşımız "İHLAS bile 30 kuruştan 90 kuruşa geldi"..Demiş..İnanın ben de tam aynı sözleri söylüyordum kendime ve aynı örnekle.Ama sonra düşündüm..İHLAS ve diğer bağlı kuruluşlarının her zaman gerçek ya da görünen bir derinliği ve alıcısı olmuştur..Muhtemelen bunda Patron ÖREN ailesinin desteği de vardır..CUSAN'ın patronları olan Çuhadaroğlu Ailesi çok elit,çok düzgün çok saygıdeğerdir..Belli ki Hissenin hareketleri ile yoğun biçimde iştigal etmiyorlar..Nedir ..Tabii ki aktif bir ya da birkaç Oyuncu var..Ama bu hisse hiçbir zaman İHLAS'ın çekiciliğini,popülaritesini ve de Volatilitesini yakalamış yaşamış,yaşatmış bir hisse olmadı ki..Zaten Borsa mazisi de henüz 4-5 yıllık..Muhtemelen bundan sonra da olmayacak..Karakteri böyle..Şimdi Mart'ın ilk 15 günü içinde gelecek YIL SONU BİLANÇOSUNA kadar sallan yuvarlan..Sonrası için ümidimiz var..Bekleyeceğiz ve göreceğiz..Bu Hisse'nin Âmirleri ve bu hissenin karakteri böyle..Sağlamcı sistem.Baktık olmuyor..O zaman da çeker gideriz..İnsanı üzen şey şu..Hisseye girecek iken hepimiz yaptığımız incelemeler sonuçlarında finale bıraktığımız bir iki Hisseye yatırım yapıyoruz.Şimdi "Keşke bunun yerine filancaya girseydim" stresi var üzerimizde..Bir yıl ya da daha uzun vadeye varsak ucuz kalmış birçok dev Hisse bizleri bekliyor..Bu sözler önce kendime sonra Siz paydaşlarıma..Yapılmış bir kıyas ve durum değerlendirmesidir..Yatırım Tavsiyesi de değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Bu işin yavaşımı kaldı şövalye arkadaşım

Borsanın çivisi çıktı.

Tavan üstüne tavan yapıyor hisseler

Yavaş değil geç kalıyor

Piyasa 1500 eksi yapsa ilk düşeceklerden biride bu olur.

Tabi bence
    Borsanın düzeltme yapmadığı her gün aşağıdaki uçurum dahada derinleşiyor.Zamanlamayı iyi yapıp satıp aşağıdan almak beceri işi..Ben deniyeceğim umarım zamanlama doğru olur..CUSAN geleceği güzel bir şirket.
    Ama bir gerçekte varki yabancı almadan bir çok çok hisse gitmiyor..Sağlıcakla kalın..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. yabancı almasada gider hisse..

ve bir çok hisse yabancısız gidiyor

bu garanti,ereğli,kardemir,izmir,iş bankası vs değilki yabancı lazım olsun

sen patron olarak yol ver bak bakalım nasıl gidiyor hisse..

tabi bence

8.  Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Değerli Arkadaşlarım..Ben de CUSAN Hissesinin hareketinden sizler gibi mutsuzum..Ama umutsuz değilim..Şirket'in Yönetimine güvenim var..Bir Arkadaşımız "İHLAS bile 30 kuruştan 90 kuruşa geldi"..Demiş..İnanın ben de tam aynı sözleri söylüyordum kendime ve aynı örnekle.Ama sonra düşündüm..İHLAS ve diğer bağlı kuruluşlarının her zaman gerçek ya da görünen bir derinliği ve alıcısı olmuştur..Muhtemelen bunda Patron ÖREN ailesinin desteği de vardır..CUSAN'ın patronları olan Çuhadaroğlu Ailesi çok elit,çok düzgün çok saygıdeğerdir..Belli ki Hissenin hareketleri ile yoğun biçimde iştigal etmiyorlar..Nedir ..Tabii ki aktif bir ya da birkaç Oyuncu var..Ama bu hisse hiçbir zaman İHLAS'ın çekiciliğini,popülaritesini ve de Volatilitesini yakalamış yaşamış,yaşatmış bir hisse olmadı ki..Zaten Borsa mazisi de henüz 4-5 yıllık..Muhtemelen bundan sonra da olmayacak..Karakteri böyle..Şimdi Mart'ın ilk 15 günü içinde gelecek YIL SONU BİLANÇOSUNA kadar sallan yuvarlan..Sonrası için ümidimiz var..Bekleyeceğiz ve göreceğiz..Bu Hisse'nin Âmirleri ve bu hissenin karakteri böyle..Sağlamcı sistem.Baktık olmuyor..O zaman da çeker gideriz..İnsanı üzen şey şu..Hisseye girecek iken hepimiz yaptığımız incelemeler sonuçlarında finale bıraktığımız bir iki Hisseye yatırım yapıyoruz.Şimdi "Keşke bunun yerine filancaya girseydim" stresi var üzerimizde..Bir yıl ya da daha uzun vadeye varsak ucuz kalmış birçok dev Hisse bizleri bekliyor..Bu sözler önce kendime sonra Siz paydaşlarıma..Yapılmış bir kıyas ve durum değerlendirmesidir..Yatırım Tavsiyesi de değildir..

o kadar düzgünlerki

tv ye çıkıp şirketi allayıp pulluyorlar

sonrada hisseyi gömüyorlar..

o kadar iyi niyetlilerki

yatırımcı zarar etmesin diye ihaleleri bile geç açıklıyorlar..

vallahi ben burada haberleri okuyarak kimin kim olduğu hakkında bir çıkarım yapabiliyorum

bakış açısına göre bu çıkarım değişiyor tabi..

Sayfa 324/446 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •