Sayfa 360/446 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. NEKADAR DAGITACAK

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1000 lota ne kadar temettü verir

3. 0.0510000×1000:51Tl diye biliuorum

4.  Alıntı Originally Posted by slcuk Yazıyı Oku
    NEKADAR DAGITACAK

Temettünün ne önemi var yabancının satışı bitmiyorki. Mayısa kadar 5 kuruşiçin mi bekleyeceğiz. Bir hissede yabancı olursa sağlam durur güven verir, bizim hissede ise yel almış götürüyor sanki. Elalemi talih bizi kör Salih düzüyor. Karakter yoksunu patron da satacaksan en dip noktasından alırım diyor. Al birini vur ötekine. Korona bulaşsın sülalesine

5.  Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    Temettünün ne önemi var yabancının satışı bitmiyorki. Mayısa kadar 5 kuruşiçin mi bekleyeceğiz. Bir hissede yabancı olursa sağlam durur güven verir, bizim hissede ise yel almış götürüyor sanki. Elalemi talih bizi kör Salih düzüyor. Karakter yoksunu patron da satacaksan en dip noktasından alırım diyor. Al birini vur ötekine. Korona bulaşsın sülalesine
    Zamanla duzelir takip etme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku

Ortağım sen hala çakma yabancılarda kalmışsın sala gitsin yumuşları, tekrar geldim CUSAN'a çayımı demledim arkama yaslandım bekliyorum.

Gerisi speğe kalmış.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. 3 kuruş yukarı 5 kuruş aşağıya artık 3 lere 4 lere gelmesi 3 sene sürer

8.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Ortağım sen hala çakma yabancılarda kalmışsın sala gitsin yumuşları, tekrar geldim CUSAN'a çayımı demledim arkama yaslandım bekliyorum.

Gerisi speğe kalmış.
    Hoş geldin kardeş. çakma makma bilmem ama citi ve deutz bir aydır çakıyor kağıda. Bugün sinirlendim 1.80 den aldıklarımı 1.97 verdim. Serefsiz 2.08 yaptı. neyse daha çok var elimde

Sayfa 360/446 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •