Sayfa 396/446 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Ortak yazmak istediğinde özelden yaz olmazssa, burdan yazıyoruz bazı arkadaşlar bizim yüzümüzden gaza gelir alır vebale girmek istemem. Hele ki senin yüzünden aldım diyecek tipleri hiç çekemem. Hoş gerçi kimselerde yokta nolur ne olmaz...

2. Aynen öyle burda yazılanlar tamamen hayal ürünü olup tavsiye niteliği taşımaz şimdiden okuyup etkilenen varsa lütfen dikkate almayınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 70 mly sermaye 24 mly kar

bence çokda iyi değil.

olumlu yanLARI önceki yıla göre kar artışı

VE BU ORTAMDA KAR ETMESİDİR

BAŞKADA OLUMLU YANINI GÖREMEDİM.

TABİ BENCE

4. Müthiş olmamasına rağmen 22,5 milyon kar bir önceki yıla göre hiç fena değil ancak bunu umursamadı ve BİST’e paralel açtı. Tamam tavan ol demedik ama bi yüzde 3/5 yukardan açmalıydı. Şaka gibi BİST’e paralel açtı. Bu da demek ki ky bu hissede hala hatrı sayılır sayıda çok var ve onları dökmeden gitmeyecek.. Sancılı bekleyişimiz devam edecek anlaşılan . Tahtaya bakmamakta fayda var bi süre...

5. Aynı sektördeki erbosan 68,85 den tavan, bizimkisiyse 8 olmamak için yemin etmiş adeta... Allah hepimize bol sabır versin. Böyle olmamalıydı ....

6. Resmen diyor ki siz satmadan götürmeyeceğim...

7. Bilanço sonrası ağzımızın payını aldık şimdi kaldı elde temettü konusu. Temettü işi ne olacak bakalım ... En az yüzde 30 temettü vermeyi hedefliyoruz diye boy boy demeçler veriliyordu.. hissesine sahip çıkmayan, ky nin üç beş lotunu zararına almak için uğraşanların ben pek hatrı sayılır bi temettü dağıtacağını sanmıyorum ya neyse belki beni utandırırlar .... Ne söylesek boş.

8. Ben biraz daha dusmesini bekliyorum ve bir parça daha almayı düşünüyorum. Hacim çok düştü. Bu fiyatlardan alıcı gelmiyor. Benim düşüncem bu kağıdın da trend olacağı bir dönem gelecektir. Ama şirket pek borsa fiyatıyla ilgilenmiyor gibi. Umurunda değil sanki. E öyleyse benim hiç umrumda değil. Yani şunu söylemek istiyorum. Bende umurumda olmayan bir meblağı bağladım. Temettu verirler mi bilmiyorum. Bekleyelim bakalım. Her devrin trend kağıdı/ kağıtları olur. Zamanında asels, netas, aslan, konya, karton vardı. Şimdi de sasa, kords vs. var. Demem o ki bunun da zamanı gelir be. Güldürür mü yüzümüzü göreceğiz. Ytd.

Sayfa 396/446 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •