Sayfa 397/446 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Ortak taktik belli bu tarz hisselerde. Süründür milleti zararda sonra maliyete getir milleti bıktırt ve sattır maliyetine ya da az bir kar/zararla. Sonra hop roket ... Cusan için konuşmuyorum genel itibariyle çoğu az lotu olan hisselerde geçerli bi kavram bu. Şu an ki uyuz hareketleri tam da buna örnek... Bakalım bekleyip göreceğiz filmin sonunu...

2. Aynen katılıyorum.

3. Hayırlı işler.. Zaten bi doların bir gecede yüzde 15 yükselmesi eksikti. Yarın BİST okkalı bir düşüşle açar bu hızla çok rica diyorum patron yarın hissene sahip çık ezdirme hisseni. BİST çıkarken faydasını görmedik bari düşüşünden etkilenmeyelim. Bunlar hayal tabi... Nerde o günler

4. Gerçi bu düşüşün bana bir yansıması olacaksa patrona bin yansıması olacak . Sonuçta şirketin değeri misal 10 milyon dolar ediyorsa artık bunun %15 daha azı ediyor . Hissenin fiyatının buna paralel yükselmesi lazım ki piyasa değerini korusun. İşin kötü tarafı şurda ki artık hissemiz yüzde 15 değer kazansa bile dolar bazında bir lira kazanmamış olacağız bugün için konuşursak ...

5. Yazıklar olsun. Direk taban açtı. Pessss

6. Sanki BİST yükselirken çok ayak uydurdu da düşüşüne direk taban açıyor . Bu kadar mı sahipsiz bu kağıt.... Taban nedir arkadaş... Patron hissene sahip çık diye rica ettik senin yaptığına bak... Neyse boşa konuşmanın bir anlamı yok

7. İnsallah bir an evvel toparlar. Şirketten bir ses yok maalesef. Ytd

8. Ortak BİST -0,13 kapattı . Cusan -3. BİST’in bu toparlanışı bir çok kağıdı tavana götürdü. Bizim ki -3 kapattı . Yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum . 1 ayı aşkın süredir düşmek için her fırsatı kullanıyor.. Ondan sonrada çıkıp biz şöyle şirketiz böyle şirketiz. Yok temettü vericez. Yok şu kadar ihracat yapıyoruz ,Yok şu kadar ihale aldık bilmem ne , yok 500 milyon ciro hedefliyoruz diyorlar .. Bunları söyleyip duracağınıza hissenize sahip çıksanıza. Sayın şirket yöneticileri bugün bu hisse eksi 3 kapatınca hiç vicdanınız sızladı mı ki? 6 -7 liraya bir paket sakız alınmıyor artık , Elin dandik hisseleri olmuş 30/40 lira. Amacın bana sattırmaksa o işi geçeceksin tahtacı efendi ....

Sayfa 397/446 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •