Sayfa 412/446 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Geçtiğimiz hafta 8,76 ya çıkan hisse şimdi 7,60. Mayıs ayında da 8,10 lara çıkıp 6 lı rakamlara düşmüştü. Aylardır bir ileri iki geri gidip durduk bir arpa boyu yol alamadık.
    En büyük hayallerimin katilisin cusan😊 Yeter artık şaşırt bizi kabak tadı verdin

2. https://www.youtube.com/watch?v=V2Aw11LeZKk

ne diyo bu vatandaş..

aynı hissedemiyiz biz..

3. Faaliyet raporunu yıl sonu bilançosu geldiğinde tek tek okudum ben. Faaliyet raporunu okuyunca insan iştahlanıyor evet ama gel gör ki 8 in bile üstünde duramıyoruz . En kötüsü de olumlu olan hiçbirşey fiyatlatmaması. 10 milyonluk ilk çeyrek bilanço arada kaynadı. 11 milyon dolarlık iş arada kaynadı ve ondan önce 2020 sonunda ki yaklaşık 22 milyon euroluk (bağlı ortaklığı) haberi hiç etti. Bu ikisini toplasan sadece şu an da 300 milyon liralık ciroya ulaşıyor. Sonuç ne peki 7.50😡 Şimdiye 15 lerde olmalıydı en az. 20 kat gider mi o biraz zor görünüyor ama giden gidiyor bunun çok örneğini gördük 2020 de. Cusan yaktın bizi....

4. Dün özellikle tam nokta atışı 8,27 den dönmesi bana garip geldi çünkü benim maliyetim de tam 8,27. Sanki bunaltıp sattırmak istiyorlar gibi bi his var içimde. Umarım yanılmıyorumdur. Geçtiğimiz Haziran ayında Sekur diye bi hisse vardı 6 lira civarındayken Eylül de 11-13 lere,2021 yılın başında da 13 liralardan bedelsiz haberiyle bir anda fırlayarak 48 liraya kadar çıktı. Aynı sektörde olmamalarına rağmen ben birbirlerine benzetiyorum hareket tarzlarını. Bu da bedelsiz açıklayabilir anlamında demiyorum . Bu da çok bıktırdı o bakımdan soyluyorum. Belki de yanılıyorum bilemiyorum hissede olduğum için duygusal da düşünüyor olabilirim. Sadece şunu biliyorum bence ederi buralar değil. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. 7,40 tan seans durdurma yemişiz. Rezilsin cusan👏

6. Bu ne be bir yukarı bir aşağı. Brüte girse daha iyi. Rezil ettiler kağıdı. Ytd

7. Ben artık yazmıyorum ikinci bilançoya kadar ayarlarımı bozdu izledikçe bugün. Hoşçakalın

8. https://www.tradingview.com/x/OIRkkMMm/

kırıtik yerlerde dolaşıyorsun emenuke

at kendini yukarıya artık

tabi bence.

Sayfa 412/446 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz