Sayfa 436/446 İlkİlk ... 336386426434435436437438 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar. Belki bilançoyu görene kadar beklemem gerekirdi ama dayanamadım, bugün sabahtan sahiplik oranımı %35 arttırdım. Maliyet düşürmek mecburiyetten olur ama insana mutluluk ve umut verir çaresizliği gizler. Maliyet yükseltmek ise daha zor ve moral bozucu oluyor onu anladım Allah utandırmasın, hepimiz bu hisseyi İstediğimiz noktada görürüz umarım.
    Gunaydin Sayin Nevser, pisman olacaginizi bic sanmiyorum, ozellikle benim gibi satis ihtiyaci duymayacaginiz uzun vadeli yatirim olarak dusunuyorsaniz...

2. Ne kadar kendini belli ediyor tahtadaki sahis, elinden geleni yapiyor 20 altinda stop olup satsinlar diye...

3. Inatla burdan ileri gitmeyin burda inin trenden diyor, ne var ya birakta bizde biraz gun gorelim, bu kadar inatci olma

4. Tweeter da bir arkadas tek bir kisinin bir kurumdan son iki saatde cusan da asagi yonlu manipilasyon baskisini belgelendirip spk ya ilettigini soyluyor umarim birsey cikar...

5. Ben tam olarak neyi kastettiğini anlamadım, ekran görüntüsünden de çözemedim işin doğrusu.

6. Bilanço tarihiyle ilgili bir bilgi var mı?

7. Tweeterda ekran goruntusunu atmisti ordan bakabilirsin...bilanco en gec haftaya carsamba gelir...

8.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Tweeterda ekran goruntusunu atmisti ordan bakabilirsin...bilanco en gec haftaya carsamba gelir...
    Evet ordan bakmıştımda ekran görüntüsünden öyle aman aman bir gariplik sezmedim. Sonrasında bir açıklama yaptı arkadaş ama tahtacısı olan her kağıtta yapılan bezdirme hareketlerden bahsettiğini anlamış olduk.

Sayfa 436/446 İlkİlk ... 336386426434435436437438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •