Sayfa 52/446 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 409 - 416 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Aslında bu daha müsait ama, anladığım kadarıyla onay almıyor ya da, patron ve yandaşın beklediği bir zaman var...
    Aynen on -ay olmasi lazim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3-5 gün hareket görse, dillense millet hücum eder. Bunu spekülatör iyi biliyor. Öz sermaye bitmiş cemaş, kırşehir girişinde ve tavuk kümesi gibi ama, 60 kuruştan 7 liraya uçtu... Millet hala arkasından koşuyor.Keza nibaş ta öyle. Niğdede küçük bir beton karma fabrikası. Memleket KY(kör yatırımcı) ile dolu. Şu an bunu gören yok...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Çok şükür bu tahtada bana saldıran yok Geçen yıl nibaşta idim, gelen giden bana saldırıyordu yaw. 60 kuruştu kağıt patronun adamı diyorlardı bana. Tabi o hafta hissenet yarışmasında 1. sıraya oturmuştuk))
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Dolaşımda kağıdı da az. Aslında kelebek gibi uçabilir ama, bir türlü fikir yürütemiyorum. Beni çok şaşırtıyor doğrusu. Kafam karışıyorKafayı sıyıracam yaw))

20 yıl önceydi... tesadüfen ditaş almıştım. Ben aldıktan sonra biraz taban yaptırıldı, silkeleme vs. satmadık. Birileri aracı kurumu arayıp soruyormuş, kim bu adam, ne zaman satar vs. diye... Spekülatör denen varlık böyle bir şey. Başkasının kazanmasına tahammül etmez ama, sonunda düğmeye mecburen basar

Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    Tuğçelik uyandı bakalım bizimkine ne ara sıra gelecek

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onda kaldırıp bunda gömmüş olmasın. Nede olsa ikisi de aynı cinsten. Gerçi onda da 36 yı gösterdi, 16 dan işlem görüyor...

İster yat ister kalk !!! Umurumda değilsin artık...

8.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Onda kaldırıp bunda gömmüş olmasın. Nede olsa ikisi de aynı cinsten. Gerçi onda da 36 yı gösterdi, 16 dan işlem görüyor...
    2 tahtanında oyuncusu aynı.Nereden biliyorum dersen ikiside serefsiz

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/446 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •