Sayfa 99/446 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 785 - 792 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

Aynı sıkıntıları cemaş, nibaş gibi kağıtlarda yaşadım. (Gentleman hatırlarsın) 60 kuruş der, 70 demez... öldürdü, bitirdi ama, 5 e katladı...Kurumsal olmayan, Patron güdümlü kağıtlarda dikkatli olmak lazım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Gama ve Türkerler Holding son ihaleyi bunlardan aldı.bu cibilliyetsizlerle calışılmaz.bunlar vurguncu yazıp firmaya gönderelim

3. 1,73 !!
    Bu is bitmistir.
    Hepimize gecmis olsun

4.  Alıntı Originally Posted by bozkurtoglu Yazıyı Oku
    Gama ve Türkerler Holding son ihaleyi bunlardan aldı.bu cibilliyetsizlerle calışılmaz.bunlar vurguncu yazıp firmaya gönderelim
    Tabiki gerçekten iş anlaşması varsa ben inanmıyorum.Nedeni askeriyeye kabin işi yapacaz dedi beğenildi kabin ama haber yok?Borsada en çok kasasında nakitte ilk 10 şirket diye borsaya çıktı patron 2017 de kriz geliyor dedi ama kasasındaki parayı dolar euro ya yatırdı kambiyo zararı oluştu yersen.Bütün işleri iştirakler yapıyor ama iştiraklar hep zarar yazıyor.neredeyse sermayesi kadar iskonto gideri yapıyor yersen.Yani patron çalıyorrrr beyler çalıyor hırsız yani.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yani işin özeti ne işse yapılan yeni iş ilişkileri bilançoya yansımıyor yani ondan acaba diyorum haberler yalan mı?Çünkü her habere hisse geri geliyor.

6. Bugün 15 mail yazıldı

7. Piyasa yesil, Cusan 1,74 !!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Piyasa yesil, Cusan 1,74 !!!!
    Sabredin arkadaşlar çok güzel olacak

Sayfa 99/446 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •