Sayfa 438/446 İlkİlk ... 338388428436437438439440 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Satmadik burdayiz
    Bence hic endise etmeye gerek yok, stoklar dolu aluminyum fiyatlari yukseliste ve avrupada arz problemi 4 .ceyrekte basladi...bence kusursuz firtina
     Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Herkes sattı gittimi arkadaşlar, çok sessiz sayfamız bilgi veren, umut veren, hayal kuran, temennilerini dile getiren kimse yok bilançodan sonra

2. Vah kardeşlerim vah. Bir helva yapıp dağıtmadığınız kalmış. Yahu daha ne yapsın bu kağıt ? Siyasetçi bile seçmenin gaza gelenini sever. Siz yalnız bırakmışsınız tahtayı. Haliyle bereketi kaçmış. CANLI , CAN katmaya geldi. Yalnız benim prensibim gittiğim yerde 3 günden fazla kalmam. Misafirlik 3 gündür.

3. Gün boyu sevdim, okşadım. Uykum çok , yorgunum dedi ama kapanışa 30 dk. kala gıdıkladıkça heyecanla zıpladı. Günlük çorbayı ve sevme seansı ücretini alarak olay yerini terk ettim. Kalanlar kebap parası kazansın.

tahta yapıcı komik adamsın vesselam.. dolma mı yutalım.. 21.38 altı kapa da yutayım...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Düşüşe rağmen patron geri alımları devam ederse hızlı yükselişlere gebe. YTD.

6. 120 milyon sadece iki bölgedeki arsanın değerleme artışından bilançoya yansıyacak
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Oynayıp durma çusan kardeş önün açık

8. Yaklaşık 3.5 ay önceki fiyatında buradan hisse vermek aptallık bence

Sayfa 438/446 İlkİlk ... 338388428436437438439440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz