Sayfa 395/446 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Benim naçizane fikrim bu hissede bilanço sonrası hisseden vedalaşacak bir çok ky olduğunu patron bildiği için yarın açıkçası çok büyük bir beklentiye girmiyorum. Yarından itibaren ky vedalaşmaya başladığında inşallah hissemiz hak ettiği fiyatları görür. Gönül ister ki yarından itibaren hissemiz rokete bağlasın da patron da biz de hep birlikte kazanalım ama ben daha o kadar merhametli bir patron görmedim bugüne kadar. Konuyla Alakası yok ama bugün tavan da olan bir hisseye gözüm çarptı . Ocak 15 de 4,5 lira iken bugün 24 liradan tavanda velhasıl kelam akacak kan damarda durmuyor işte . darısı başımıza ne diyeyim... Asla yatırım tavsiyesi değildir

2. Faaliyet raporunda ayrıca döviz ve Euro cinsinden 2 milyar TL. Türk lirası cinsinden 350 milyon değerinde toplamda 2,3 milyar TL ihale teklifi verilmiştir 2021 sonuna kadar ihale sonuçları belli olacaktır diyor . Biraz bozuk bir dil kullanılmış burda ama bahsedilen para büyük bir para . 2,3 milyar TL lik ihalelerden bahsediyoruz. hissenin gitmesi için bir sebep daha. Sanırım en güzeli pusuya yatıp beklemek Günlük iniş çıkışları seyretmek bizi yanıltır ve satmamıza, dökülmemize neden olur. Şirketin rasyoları insana umut veriyor tek korkum BİST in 160 bine dayanması ama gidecek kağıt da BİST falan dinlemiyor. Umarım sabrımızın mükafatını alırız. Ben çok konuştum sağlıcakla kalın. Bir süre yazmayacağım. Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Şu durumu görüpte hayıflanmamak elde değil ortak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunda ayrıca döviz ve Euro cinsinden 2 milyar TL. Türk lirası cinsinden 350 milyon değerinde toplamda 2,3 milyar TL ihale teklifi verilmiştir 2021 sonuna kadar ihale sonuçları belli olacaktır diyor . Biraz bozuk bir dil kullanılmış burda ama bahsedilen para büyük bir para . 2,3 milyar TL lik ihalelerden bahsediyoruz. hissenin gitmesi için bir sebep daha. Sanırım en güzeli pusuya yatıp beklemek Günlük iniş çıkışları seyretmek bizi yanıltır ve satmamıza, dökülmemize neden olur. Şirketin rasyoları insana umut veriyor tek korkum BİST in 160 bine dayanması ama gidecek kağıt da BİST falan dinlemiyor. Umarım sabrımızın mükafatını alırız. Ben çok konuştum sağlıcakla kalın. Bir süre yazmayacağım. Asla yatırım tavsiyesi değildir
    2021 bu şirketin değerlemeleri çok farklı olur ama dediğin gibi patron bilançoyu ky cıyı dökmek için kullanacaktır sabırlı olan kazanır bist 100 düşse bile herşey patrona bakar çıkarmak istese bist mist takmaz bakalım patron napıcak izlemeye dewam

5. Evet ortak haberim var. Faaliyet raporunu okudum. Diyorum ya nazar değmesin herşey güzel gözüküyor ama önemli olan birinin çıkıpta o roketin fitilini ateşlemesi😎 yoksa beklemeye devam ederiz böyle elin hisselerini gözlerimiz yaşlı🤣

6. Yoksa Elin hisselerinin izlemeye devam ederiz demek istedim. Beceremedim🙈😊. Hoşçakalın

7. Ortak bu hisse sayesinde ne trenler kaçırdım bilsen bu saatten sonra ucuz hisse piyasada yok denecek kadar az bunlardan biride cusan şimdi bunu satıp hangi hisseyi alıcaksın yokki ben en kötü 2022 1. Ay vade koydum kendime

8. Ortak vedalaşamadık gitti İnşallah o zamana kadar hatrı sayılır bir şekilde yükselir. Beklediğine değer. Benim vadem de en az 1 yıl... Şu çift hanelere çıksak umutlarımız yeşerecek inşallah😎

Sayfa 395/446 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •