Sayfa 417/446 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Patron madem performansı beğeniyor, iskonto olacak fiyor. Neden geri alım yapmadı o da soru işareti. Buna boyut olarak benzer gentas ta patron ufak da olsa alımlar yaptı.

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/0zBfzjpv/

8.22 direnç gösterebilir..üzerinde 8.70 ler var..

tabi bence..

hacim artmaya başladı.

umarım önceki garip hareketlerini yapmaz.

yine aynı hareketler..

ama farkı aynı gün yapmamış olmaları oldu..

3. Çıkacaksan çık bu kadar da olmaz
    Ne hisseymiş ya
    Borsaya girdiğinden beri
    Yatırımcısına kuruş kazandırmadı
    Enflasyona vuracak olursak külli zarar ettirdi.

4. https://www.tradingview.com/x/E9feZvCS/

Giderek daralan bir üçgende hareket ediyor. Yukarıda düşen trend aşağıda yükselen trend çizgisi var. Ben yukarı gidecek gibi görüyorum temel nedenlerden dolayı (sene sonu kâr iyi gelecek). Fakat önce bir aşağı da yapabilir alt trend çizgisine. %3-4 demek bu az değil.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. Bıktım artık bu kadar da olmaz
    Bezdirdi bu
    Neden çıkmıyor
    Bir sıkıntısı var mı
    Yatırım yapan arkadaşlar

6. Dahası varmış
    Daha kötüsü
    Bilemedim

7. Bu başlığa pek yazasım yok ancak sorular bile havada kalmış, esasında sorunuzun yanıtı bir nevi bu yanıtsızlık, kısacası hisseye pek bir ilgi yok-ya da ben görmüyorum. Şirketin işleri gayet iyi gidiyor bana göre, hiç olmadığı kadar, yoksa ilgilenmezdim cusan ile. Ytd.

8. Yabancı alımı ve satışı mahvediyor bu hiseyi. Çok da fazla malları yok ama satış yapacakları zaman fiyata bakmaksızın çat çat veriyorlar. 8'lerdan böyle geldik buraya. Bugün de alıma başlamış BoFA 115K almış daha gün bitmeden. Yine fiyat uçmuş gitmiş. Günlerdir yabancı takasının erimesini bekliyordum nihayet cuma artık iyice tükenmişti. Tam tekrar alım yapayım dedim uçurdular hisseyi, kısmet artık. Bence yıl sonu bilanço iyi gelecek bu seviyeler uygun alım için diye düşünüyorum.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Sayfa 417/446 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •