Sayfa 408/446 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Yine aynı numara. Ama hacim güzel. Benim için yılda en az yüzde 25 kazandırmalı.

2. Ben şu çıkartıp indirmelerini anlamıyorum artık. Bu kaçıncı oldu.. Al başını git iste... Tek olumlu yani hacim evet yoksa kapanış yine hüsran. Bakalım yarın da klasik hareketini yapıp kırmızı mı kapatacak yoksa bizi şaşırtıp kopacak mı görelim bakalım... Ben bu fiyatları yakıştıramıyorum CUsana

3. Turkuaz ortak şimdi farkettimde Tuğçelik 1 haftadır tavan gidiyor bilançoyu açıkladığından beri. Bizim hayalimizi onlar yaşıyor😊. Bilançoda öyle aşırı fazla falan değil. Sermaye 30 milyon . 15 milyon kar açıklamış. Geçen seneki 3 aylık karı da 550 bin civarı. Mukayese yapınca fena değil ama 8,5 ken 14 e dayanmış ve yine tavanda... Elin kağıdı tavan tavan giderken 15 milyonla biz 10 milyonla -3 kapadık. Ben buna kızıyorum işte. Güzelim bütün haberleri hiç ediyor.
    Neyse son Gülen iyi Gülermiş... Sabır

4.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Turkuaz ortak şimdi farkettimde Tuğçelik 1 haftadır tavan gidiyor bilançoyu açıkladığından beri. Bizim hayalimizi onlar yaşıyor��. Bilançoda öyle aşırı fazla falan değil. Sermaye 30 milyon . 15 milyon kar açıklamış. Geçen seneki 3 aylık karı da 550 bin civarı. Mukayese yapınca fena değil ama 8,5 ken 14 e dayanmış ve yine tavanda... Elin kağıdı tavan tavan giderken 15 milyonla biz 10 milyonla -3 kapadık. Ben buna kızıyorum işte. Güzelim bütün haberleri hiç ediyor.
    Neyse son Gülen iyi Gülermiş... Sabır
    Ya ortak sinirleniyorsun,sinirlenince yazdığına dikkat etmiyorsun

30 milyona 15 milyon açıklamış

Bizimki ne yapmış

70 milyona 10 açıklamış

Yani bu durumda bizimki iyimi oluyor

Ben ne dedim

30-35 gelmeliki iyi olsun dedim

Geleydi bizde tuğçelik gibi olurduk

Adam sermayesinin %50 si kadar kâr etmiş

Biz ancak %15 kadar kâr etmişiz

Arada çok fark var

Katlayarak gidersek biz sene sonu ancak sermayenin yarısı kadar kâr ederken

Adamlar sermayeyi ikiye katlayacaklar

Şimdi sen hangisini götürürsün

Elini vicdanına koy söyle

Tabi bence
    Son düzenleme : Turquaz; 01-06-2021 saat: 14:40.

5. 8,10 yine geçilemedi

Ve hacim yine yerlerde

6. Egeseramik de sermayesinin yarısı kadar kâr açıkladı

Oda 16 gördü

Şart değil ama bizim borsamızda bir gerçek var

Sene sonu kârı sermayesi kadar gelenlerin değeri 10 TL dir

Balonlar yokmu.tonla var

Ama onlar adı üstünde balon

Tabi bence

7. Ben yazdığımın gayet farkındayım sen canını sıkma. Ben de çok isterdim sermayesinin yarısı kadar kar açıklamasını ama olmadı .
    Diğer hissenin sermayesinin yarısı bizimkinin se yüzde 15 i kadar kar açıkladığının da farkındayım. Ben sadece gelen kap haberlerini ve
    10 milyon karın çok kötü olmadığını anlatmaya çalışıyorum ve o yüzden 7 -8 lira arasında sürünmesinin can sıktığını söyledim o kadar. Bir daha yanlış konuşuyorsun şeklinde hakkımda boş iddialarda bulunmazsan sevinirim

8. Şunun şurasında iki kişiyiz

İkimiz bile birbirimizi anlamıyoruz

Anlasakda yanlış anlıyoruz

Ozaman yanlış anlamanın önüne geçeyim şahsımca

Bir daha direk seni muhatap almıyayım olsun bitsin

Tabi bence

Sayfa 408/446 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız