Sayfa 390/446 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Güzel para kazanmaya başlayan, ihracatı gözle görülür bir şekilde artan bir şirket olmasına rağmen buralarda kimsenin olmaması da ayrıca ilginç. Buna sevinsem mi üzülsem mi bilemedim neyse ben kendi kendime yazıp durmayayım. Herkese bol şans
    Pusuda bekliyoruz ortak bakalım hakkımızda hayırlısı çok baskılandı bir yerde roketlemesi lazım ama toplanmadı daha demekki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. İnşallah 35' in üzerine koyar

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Pusuda bekliyoruz ortak bakalım hakkımızda hayırlısı çok baskılandı bir yerde roketlemesi lazım ama toplanmadı daha demekki

pusuda beklemek iyidir Bilanço 20 üstü gelirse iyi 30 üstü gelirse çok iyi olur... Sayın tahtacı şöyle bir güzellik yapsan da bilanço ya kadar biraz uçursan birazda bilanço açıklanınca onun şerefine uçursan olmaz mı. Çok şey mi istiyoruz. Elin abuk sabuk şirketleri 10/20 kat gidiyor. Hadi diğer hisselerini geçtim metal endeksinde olan Burce den Burva dan senin ne eksiğin var? Bir de üstüne temettü sözün var daha... Hiç utanmıyormusun buralarda gezmeye

4.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    pusuda beklemek iyidir Bilanço 20 üstü gelirse iyi 30 üstü gelirse çok iyi olur... Sayın tahtacı şöyle bir güzellik yapsan da bilanço ya kadar biraz uçursan birazda bilanço açıklanınca onun şerefine uçursan olmaz mı. Çok şey mi istiyoruz. Elin abuk sabuk şirketleri 10/20 kat gidiyor. Hadi diğer hisselerini geçtim metal endeksinde olan Burce den Burva dan senin ne eksiğin var? Bir de üstüne temettü sözün var daha... Hiç utanmıyormusun buralarda gezmeye
    Bizi dökmeden gideceğine inanmıyorum istediği malı toplayamadı toplasa eminol ne kar ne ciro nede başka rasyolara bakar hatta zarar bile etse uçurur

5. Beni dökme şansı yok ortak o kesin Ben dediğim fiyatı görene kadar burdayım vade olarak da 3 sene hedef koydum 3 sene beklerse beni dökebilir o zaman bir şey diyemem. Zaten bu şekilde para kazanmaya devam eder ve her geçen gün üstüne koymaya devam ederse buralarda takılması mümkün değil... Güzel bir bilanço ister istemez bu kağıdı götürür şansı yok.. Elin kağıdı zarar yazıp uçacak atıyorum bu 30 milyon kar açıklayıp yerinde sayacak. Oldu canım. Güzel bir bilanço bizi kendimize getirir diye düşünüyorum. Ayrıca da bu hissede çok fazla kişi olduğunu düşünmüyorum ben olsa illaki yazan çizen olur. Baksana kimseler yok

6. Ben o hatayı gübrede yaptım 5 sene bekledim sattım nerelere geldi ben gübrede sabrı öğrendim bunuda gübreye benzetiyorum seninle aynı fikşrdeyim sabredebilen kazanacak orası kesin

7.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Beni dökme şansı yok ortak o kesin Ben dediğim fiyatı görene kadar burdayım vade olarak da 3 sene hedef koydum 3 sene beklerse beni dökebilir o zaman bir şey diyemem. Zaten bu şekilde para kazanmaya devam eder ve her geçen gün üstüne koymaya devam ederse buralarda takılması mümkün değil... Güzel bir bilanço ister istemez bu kağıdı götürür şansı yok.. Elin kağıdı zarar yazıp uçacak atıyorum bu 30 milyon kar açıklayıp yerinde sayacak. Oldu canım. Güzel bir bilanço bizi kendimize getirir diye düşünüyorum. Ayrıca da bu hissede çok fazla kişi olduğunu düşünmüyorum ben olsa illaki yazan çizen olur. Baksana kimseler yok
    Herkes pusuda bekliyor ortak zannımca herkesin vadesi uzun oyuzden yazan yoktur diye düşünüyorum

8. Evet hep satınca gider böyle hisseler zaten. Yaşamayanımız da yoktur. 5 sene iyi beklemişsin yazık olmuş. İyi şanssızmısın sende. Hedefi büyük koyunca kağıdı günlük takip etmeyi bırakmak gerek. Sinir yıpratmaktan başka bir şey geçmez ele... Ben de bilançoyu bekliyorum dşye bakıyorum işte arada . Bilanço gelsin onu da bırakıcam Umarım çok güzel yerlere gelir en kısa sürede.

Sayfa 390/446 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •