Sayfa 93/446 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 737 - 744 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Haberi kim önceden alıyor ve pozisyon açıyor, haberle birlikte kimler satış yapıyor? Araştırılması için Başta Cimere, spk ve bist yönetimine seri şikayetlere başlanmalı. Kaybedecek birşey yok bizim açımızdan. Dikkatler bu görgüsüz ve az gelişmiş kapitalistlere yönelmeli... Ben başlıyorum şikayete...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bende cimer e sikayet ettim.
    Etrafimdaki hissedarlarda sikayet etti.

Koltugumuzda oturarak birseyler yapamayiz.
    Göz göre, göre tezgaha geldik.

Sirket, kurumsalliktan uzak bir tutum icinde.
    Hissenin tahtasini ic haberlerle kullaniyor, yatirimcinin algilariyla oynayip, hep ters köse yaptirarak haksiz kazanc sagliyor!!!!
    Inside trading suçtur !!!

www.cimer.gov.tr ye sikayetlerimize devam edelim.
    Birikimlerimizi hic edenlere karsi sessiz kalmayalim.

3. başta çaycı(metro) sonra kel arıza(ışıklar), tilki selim(kervan),Rıdvan (anel)murat ülker, akgiray(bimeks)yenilerden nazım torbaoğlu(avod)... şimdi de bu iki oğlan. meydan boş arkadaşlar, maalesef boş...

4. Bence hep beraber şirkete gidelim 2 gün boykot edelim bakın görün neler oluyor madem cimer bimer diyorsunuz 1 yıldır aralıksız şikayet ediyorum. Sanki bu durum işk defamı oldu her iş anlaşmasında ayni şeyi yaptılar.

Ekonomi medyasına da intikal ettirilmeli, piyasa dolandırıcısı bu şahıslar teşhir edilmelidir. Özellikle cimer ve spk ya peş peşe şikayetler devam etmelidir. Basın da davet edilip, cusan mağdurları olarak fabrika ya da yönetim binası önüne gidebiliriz. Öncelikle Sn. Cumhurbaşkanımıza durumu intikal ettirmek lazım. İnceleme ve denetim emri vermesi halinde çuhadarın ipliği pazara çıkar. Bu kan emme oyunu bozulur...

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ekonomi medyasına da intikal ettirilmeli, piyasa dolandırıcısı bu şahıslar teşhir edilmelidir. Özellikle cimer ve spk ya peş peşe şikayetler devam etmelidir. Basın da davet edilip, cusan mağdurları olarak fabrika ya da yönetim binası önüne gidebiliriz. Öncelikle Sn. Cumhurbaşkanımıza durumu intikal ettirmek lazım. İnceleme ve denetim emri vermesi halinde çuhadarın ipliği pazara çıkar. Bu kan emme oyunu bozulur...

Harika !!
    Organize olmaliyiz !!

Fatih portakala yazalım

Mutlaka dile getirir

Kalemi sağlam biri lazım

Tabi bence

Sayfa 93/446 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız