Sayfa 388/446 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Hareketi çok geç kaldı.

Hisseler 10 kat yaptı

bu ve bunun gibi 3-5 hisse ralliye duyarsız kaldı

yazık ettiler hisseye

her yıl düzenli kar gösteren bir şirkette olmaması gereken fiyatlama oldu

benim kızgınlığım buna.

Yoksa ihale haberleride aslında fıss

beklendiği ölçüde etkisi olmaz

ama yinede spekülatif olsada 10 üzeri fibo hedefine götürürler diyordum

neredeyse hiç bir şey yapmadı.

Tabi bence.

2. yeni hedef önce 10 tl uv hedef 20 tl. temel güçlendi yeni ihaleler yolda kaymağı kanal istanbul olacak. ytd

3. 200 milyonluk ihale haberini hiç değerlendirmediler..Hissenin gitmesi için daha nasıl bi haber olmalıydı ki?? Sabırsızlıktan o kadar hisse kaçıp gitti ki elden... Senin peşini bırakmayacağım cusan sen yeterki böyle ihaleler almaya devam et

4. Bu 200 milyonluk sözleşmenin ödeme şekli acaba tam olarak me kadar sürede olacak bilen varmı acaba? araştırdım Ancak bulamadım . Sadece finans merkezinin önümüzdeki Aralık ayında tamamlanacağı bilgileri var. İnşaat o tarihe yetişirse acaba cusan ihale bedelinin tamamını bu sene alabilirmi? Alırsa Eğer 2022 de bizi müthiş bir ciro bekliyor...Sayın Turquaz siz ne dersiniz ?

5. Sayın lions sizde uzun vade hedef 20 TL demişsiniz. Ekim ayında 21 milyon Euro( yaklaşık 200 milyon TL), Ocak ayında da ha keza aynı civarda toplam da 400 milyonluk ihale alan bir firmanın hedefleri daha yukarılarda olmaz mı? Ayrıca bu anlaşmaları yapan Cusan ın bağlı ortaklığı alüminyum firması. Bağlı ortaklığının aldığı ihalenin parasının tamamı cusan a mı gidiyor bu konuda bilgisi olan varmı.. 3 ay içinde böyle büyük iki iş alan bir firmanın sayfasının bu kadar sessiz olmadı da bi garip doğrusu

6. Kendi sorumu kendim cevaplayayım. Cusan hissesinin cusan alüminyumdaki payı yüzde 66,5 Muş . Yani yuvarlak hesap iki ihale bedeli olan 400 milyon liranın net karı ortaya çıktıktan sonra yüzde 66,5 u cusanın kasasına gidecek olarak anlıyorum ben. Tabi sözleşmenin içeriğini tam olarak bilmediğimiz için bu para ne kadar sürede ödenecek tüm ihale bedeli bu yıl içinde tahsil edilecek mi bilmiyoruz

Sayfa 388/446 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •