Sayfa 362/446 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Ayağim Uğurludur dedim

2. 4tl üzeri%80 karlı olduğumda satmadım ve bir kuruş kazanamadım.Şimdi her harekette satıp alıyorum azar azar kazanıyorum. Demek ki 27 yılda anca öğrenmeye başlamışız. Mantık düz AZ OLSUN BENİM OLSUN.

3. Çuhadaroğlu 12.500.000 tl alacağının 4.000.000 lirasını tahsil etmiş kalan 8.500.000 tl sini alamamış mahkemelik olmuşlar

4. Arkadaşlar bir hisseyi emeklilik fonları alıyor iseo hisse uzunca bir süre boku yedi demektir.İflah olmaz. Çünkü emeklilik fonları senin benim paramı çalıştırıyor daha doğrusu çalıştırmıyor.Fon sahibi ve yöneticileri cukkayı alıp kötü hisseleri portföye dolduruyor. çünkü hesap soran yok . Mesela citi ve deutz emeklilik fonu sahipleri ve yöneticilerine avanta vermese bir ay içinde yaklaşık birerbuçuk milyon lotu nasıl satacaktı. ********ler patron ile beraber çalışıyor içerden bilgi alıyor ve hisseden kaçıyor. sen ben niye kaçamıyoruz çünkü patron bize 8.5milyon uçtu demiyor kimden avanta alıyor ise onlara bilgi veriyor. Malesef burası borsa ve kirli ilişkileri bitirecek bir SPK mız olmadı olamıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
    Malesef burası borsa ve kirli ilişkileri bitirecek bir SPK mız olmadı olamıyor

Ve hiçbir zamanda olmayacak nokta...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. ARKADASLAR YABANCI KALMADI GECMIS OLSUN.CITI NEVARSA SATTI 1.SIRASAYDI GOZUKMUYOR

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by slcuk Yazıyı Oku
    ARKADASLAR YABANCI KALMADI GECMIS OLSUN.CITI NEVARSA SATTI 1.SIRASAYDI GOZUKMUYOR

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yav bir citi'dir gidiyor, citi miti yok yav speğin tezgahı inanmayın yabancı alıyor diye.

Hep derim onlar çakma yabancı, inanmayın kardeşim. Şurası bir gerçek speğimizde robotuda uyuz nokta.

CUSAN sakinleri Kandiliniz mubarek olsun, hayırlara vesile olur inşaallah.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Borsa neredeyse zirvesine gelecek

Bu hâlâ 3 olamadı

Yine Zaman kaybí

Sayfa 362/446 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •