Sayfa 401/446 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    BİST kaç gündür yeşil kapatıyor. Sen rezil gibi temettü verdin diye sanırım bunu bir de marifet sayıp her gün kırmızı kapatıyorsun.... Ramazan günü diyecek sözüm yok başka ama aldığınız ah lar bir gün çıkar merak etmeyin... Neyse herkese ii bayramlar. Cusan şirket yetkilileri bu dileğim sizin için geçerli değil
    Dermansız hastalığa yakanırda yiyemezler inşAllah bu milletin rızkını...Çoluğundan çocuğundan çıksın patron ..

2. Günler haftalar geçiyor cusan yerinde sayıyor BİST 150 bine dayandı hala kıpırdamıyor.. Size lot falan yok pul ettiniz hisseyi iyice

3.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Günler haftalar geçiyor cusan yerinde sayıyor BİST 150 bine dayandı hala kıpırdamıyor.. Size lot falan yok pul ettiniz hisseyi iyice
    At hırsızları. Sanıyorki bu endekse rağmen elimizdeki malı vereceğiz...Bekleyin bekleyinde diğer kağıtlarda karını alanlarda buraya gelsin ebenizi görün beceriksiz mal herifler ...Bu tahtanın sahibine ben iki koyun emanet etmem beceriksiz çünkü....Liyakat önemli....

4.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    At hırsızları. Sanıyorki bu endekse rağmen elimizdeki malı vereceğiz...Bekleyin bekleyinde diğer kağıtlarda karını alanlarda buraya gelsin ebenizi görün beceriksiz mal herifler ...Bu tahtanın sahibine ben iki koyun emanet etmem beceriksiz çünkü....Liyakat önemli....
    Ortak bizi dökeceklerini sanıyorlar hala sanırım.. Yazık günah aylardır yerinde sayıyor.. Dolar bazlı bakarsan fiyatı en düşük hisselerden.. Bilanço bi gelseydi ben onu çok merak ediyorum .. İyi bir bilanço gelirse tutamazlar hisseyi. Geçen güzelim ihale haberini hiç ettiler gerçi ama olsun. İyi bilanço işin rengini değiştirir...

5. Bilanço beklentiniz nedir acaba ?

6. [QUOTE=sontrader;5367871]Bilanço beklentiniz nedir acaba ?[/
    İçimden bir ses çok güzel bir bilanço gelecek diyor ortak . Aklımdan 15 civarı geçiyor. Gönül ister ki bir o kadar daha fazla açıklasın😊
    Aman bana uyup kimse gaza gelmesin sakın asla yatırım tavsiyesi değildir. Gerçi senden benden başka da kimse yok o da ayrı 😊

7. 15 mly kar güzelse yandık demektir.
    70 mly sermaye
    15 mly kar
    bence hiç bir etkisi olmaz.

Tabi bence

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    15 mly kar güzelse yandık demektir.
    70 mly sermaye
    15 mly kar
    bence hiç bir etkisi olmaz.

Tabi bence
    Ortak sen yaşıyormusun😊 ilk çeyrek için 15 milyonu neden bu kadar küçümsüyorsun anlamadım . 2020 yılının toplam karı 24 milyon iken... Gönül ister ki 70 milyon kar açıklasın ama nerde o günler... Zaten 50 milyon-100 milyon kar açıklasa kemerleri bile bağlamaya fırsatımız olmaz😊

Sayfa 401/446 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •