Sayfa 431/446 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Sermayesi zaten kucuk, bakalim daha ne kadar paslasacaklar hisseyi, ama 1.10 dolar uzerinde gercek hareketin baslayacagini dusunuyorum, insallah fazla oyalamaz....

2. Bu kimi zaman özellikle koçibey tarafından da dile getirilen, şirketin yapmayı planladığı büyük yatırım girişimi ile ilgili ben biraz geriye dönük baktım, bir haber yada kap görmedim. Çusanda işin doğrusu o kadar evveliyatımda yok. Bununla ilgili nerde açıklama yapıldı yada link vs var mı?

3. Nisan ayinda birinci asamanin basladigini belirtmislerdi.....sirkete telefon acip teyit edebilirsiniz...
     Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Bu kimi zaman özellikle koçibey tarafından da dile getirilen, şirketin yapmayı planladığı büyük yatırım girişimi ile ilgili ben biraz geriye dönük baktım, bir haber yada kap görmedim. Çusanda işin doğrusu o kadar evveliyatımda yok. Bununla ilgili nerde açıklama yapıldı yada link vs var mı?

4. Hala baskilamaya calisiyor, iyide lot kaybetti, bakalim ne zaman bu tahtada manipulasyonun zor oldugunu ogrenecek....saglam temettu veren sermayesi kucuk sirket cogu insan al unut hesabinda...maceracilar bu tahtaya pek gelmez ....

5. Bugunde bof tahtayi bozmus sacma sapan is yapiyor aliyor satiyor hemde zararina neyseki elinde mal kalmamis ..hemde ekside gozukuyor...
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Hala baskilamaya calisiyor, iyide lot kaybetti, bakalim ne zaman bu tahtada manipulasyonun zor oldugunu ogrenecek....saglam temettu veren sermayesi kucuk sirket cogu insan al unut hesabinda...maceracilar bu tahtaya pek gelmez ....

6. https://www.turquie-news.com/la-geog...re-un-avantage
    Bu aralar fransızlar enerji yoğun imalat ları yakın coğrafyaya kaydırmayı konuşuyorlar Çine özellikle gitmek istemiyorlar hem uzak hem siyasetten Rusyanın arkasında destekler pozisyonda olduğu için bu durumu abd lilerde kullanıp etkisi altında olan avrupayı çinden yavaş yavaş uzaklaştırmak istiyor sonuç olarak enerji kriziyle boğuşan Avrupalılar bu krizin hemen bitmeyeceğini ve Avrupanın üretimini yakın coğrafyada avrupaya siyasetende olsa birlik içinde hareket edebileceği türkiyeye taşımak yeni yatırım için türkiyeye seçmenin bir seçenek olduğu yoğun olarak konuşuluyor başka seçeneklerinde yok değil Bi gurup ta petrol zengini ülkelere gitmenin fabrikaları oralara taşımanın daha doğru olduğunu söylüyor suudiarabistan gibi neyse şu durumda cusan gibi şirketlerin kapısını çalacakları kesin gibi iş böyle bir durumu daha büyük fırsatlara çevirmek yeni yatırımlar ortaklıklar kurmak
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Bu gün Fransa da her benzinliktebenzin mazot yok aplikasyondan bakıp hangi benzinlik te mazot benzin varsa oraya gidip alabiliyorlar o da 2 km kuyruk bekledikten sonra her araç 20 litre alabiliyor ayrıca bu gün bezinlikte 2 kişi öldü bir birini bıçakladılar benzin sırası için artı başında bolis bekliyor kavga çıkmasın diye gerisini siz düşünün avrupada işler berbat gidişat kötü
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu gün Fransa da her benzinliktebenzin mazot yok aplikasyondan bakıp hangi benzinlik te mazot benzin varsa oraya gidip alabiliyorlar o da 2 km kuyruk bekledikten sonra her araç 20 litre alabiliyor ayrıca bu gün bezinlikte 2 kişi öldü bir birini bıçakladılar benzin sırası için artı başında bolis bekliyor kavga çıkmasın diye gerisini siz düşünün avrupada işler berbat gidişat kötü
    Merak etme orda temel saglam , dunyanin en buyuk kimya sektoru ellerinde, sadece gecici bir sikinti yasiyorlar, grevler ve savas dolayisiyla..

Sayfa 431/446 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •