Sayfa 393/446 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Herkesin fikrine saygım var ama ben hala hissenin toplanma aşmasında olduğunu düşünüyorum belki size saçma gelecek ama zamanında gübrafabrikalarının yaptığı hareketlere çok benzetiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Uzun vadeci olunca 7 ye inmiş 9 a çıkmış çok önemli değil aslında ama karda beklemek yerine zarar da beklemek ister istemez sinir bozuyor. Onlar da bunu iyi biliyor zaten. Borsanın en az 3 katı düştü sebepsiz yere..

3. Ben uğursuz geldim galiba hisseye... Yazmayayım bari hoşçakalın

4. Uğursuz geldim diye günlerdir yazmıyordum ama dayanamadım iki kelam etmek istiyorum😊 Yarın konsolide bilançonun açıklama tarihinin son günü . Yarın akşam bilanço açıklanacak . Ben çok merak ediyorum ne açıklayacağını açıkçası.. 35 milyon dönem karından sonra 6,80 lere düşeceğini, 7 ile 8 lira arasında haftalarca süründüreceğini söyleselerdi hayatta inanmazdım. Yarın bilançonun son günü ve 8 in bile üstünde kapatamadık. Yazık oldu...Böyle olmamalıydı.

5. Bilançonun son güne bırakılması bile ilginç bence. Nedir yani koca koca şirketler bile açıkladı. Aldığın onca iş var. Hiçbir neden olmadığı halde hisse patır patır düşerken çıkıpta aldığımız işin şu aşamasındayız. Başarılı bir şekilde devam ediyoruz, Falanca tarihte işi tamamlamayı düşünüyoruz gibisinden açıklamalar yapsalardı. İyi olmazmıydı. Hisseye ve ky ya destek olmazmıydı. Ky dostu şirket böyle zamanlarda belli eder kendisini. Umalım da borsaya açık bir şirket oldukları akıllarına gelir. İnsallah bilanço güzel gelir ve geleceğe dair umutlarımız tükenmez.

6. Sayın zeze muhtemelen yarın çok uçuk bir konsolide bilanço açıklamadığı sürece bir müddet daha bizleri süründürmeye devam edecek diye düşünüyorum ben çünkü gidecek olan hisse şimdiye kadar beklentiyi satın almaya başlamalıydı.Beniö gibi Uzun vadeci olunca sorun yok ama arada dayanamıyorum izliyorum ve izleyince sattırmak için resmen insanın sinir katsayılarını yükseltiyorlar. Ben satmıyorum patron bu fiyatlardan beni duyuyorsan eğer haberin olsun🤣 Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bilançoyu son güne bırakması ise evet gerçekten ilginç oldu bencede, Geçen sene bırakmamış. Tabi fazlada ümitlenmiyorum artık çünkü 35 milyon kardan sonra 6,80 leri göstermesi tüm küçük yatırımcıları gibi beni de demoralize etti Şu an da tek tesellim bu kar oranlarında ki hisselerin hatta zarar üstüne zarar yazan hisselerin 20/30 lu fiyatlarda gezerken bunun rezil bir performans sergilemesi .. İnşallah beklediğimize değer.Ben ne zaman konuşsam hisse düşüyor o yüzden artık susuyorum. Hoşçakalın 😊

8. Doğru söylüyorsunuz zarar yazan şirketler uçuyor. Bende anlamıyorum ülkemizdeki yatırım anlayışını. Bizimki yüz güldürecek mi bakalım. 🤗

Sayfa 393/446 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •