Sayfa 249/446 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. ******** bu yatırım finans yabancının malını satıyor bari satacaksan az aşağı yukarı hareket ettirde sat.adi herifler.

2. Arkadaşlar ben uzun süre yokum.Kendinize iyi bakın.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ne oldu şirketmi battı.kökü gebersin ********lerin

4. şirkete patrona küfür etsende az.rabbim inşallah beterin beterini eder bu namussuzları.

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ah dostum ah
    Bu arada NPTN kardeşimi tebrik ederim. Ben kazanmış gibi oldum
    SAYFADAKİ ARKADAŞLARDAN BİRİSİNİN BENİ MUHATAP ALIŞI PEK HOŞUMA GİTTİ ; SAĞ OLASIN ÇAĞRIBEY

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Niye sevimsiz yapsın

Siz en iyisini yaptınız

Başarılarının devamını dileriz
    HERKES ÇIKMAMI MI BEKLİYORDU LAF ATMAK İÇİN ? SAĞ OLASIN TURKUAZ

7.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    Üstad bende edebiyattaydım lisede ( 40 yıl önce ) , 12 ders vardı 9 undan çakmıştım lise2 de. çift dikiş yapmıştım, üniversitede İTÜ elektrik müh. okudum electronics and telecommunication masterı yaptım şimdilerde matematik kursu veriyorum zevkine...
    HANGİ OKUL olduğu çok önemli...Öyle okullar vardır ki vasat öğrencisi sıradan okul birincisine 5 basar...Sahi , hangi okul ?

Alıntı Originally Posted by NPTN Yazıyı Oku
    SAYFADAKİ ARKADAŞLARDAN BİRİSİNİN BENİ MUHATAP ALIŞI PEK HOŞUMA GİTTİ ; SAĞ OLASIN ÇAĞRIBEY
    Bizim gibi (Gentleman ve Ben) sürekli attan düşen değil de sizin gibi nerede inip, nerede bineceğini bilen akıllı bir borsacıyı elbette muhatap alırım. Bir defa daha alkışlıyorum (Umarım ata binmişsinizdir)
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 249/446 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •