Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 123 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Şikago 56

1. çılgın gibi koşarak , kırlara uzandın mı hiç ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bir ilkbahar sabahı güneşle uyandın mı hiç ?
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    çılgın gibi koşarak , kırlara uzandın mı hiç ?
    bir his dolup içine , uçuyorum sandın mı hiç ?
    geçen günlere yazık , yazık etmişsin gönül sen
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

3. haydi Vehbi Amca

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    haydi Vehbi Amca
    Vehbi amca ikili tepe yapmasın?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    haydi Vehbi Amca
    Rahmi Koç ve diğer grup şirketlerinin gn müdürlerini odasına çağırmış bir gün. Yaptıkları yanlış bir işe kızmış Vehbi bey. Odadaki herkes suskun, önüne bakıyor, bağırıp çağıracak mı acaba diye tedirgin.

Vehbi Koç masasının çekmecesinden bi tane elbise fırçası çıkarmış ve sırayla oğlu Rahmi de dahil tüm gn müdürlerin ceket yakalarını firçalamış onunla. Çıkabilirsiniz demiş.

Dışarda bekleyenler sormuşlar ne oldu?

Bizi fırçaladı demişler.

Gerçek bir olaydır.

6. şu, masif bir kara deliğin etrafında dönüp duran samanyolu galaksisindeki dünya denilen planetteki yaşam sürem boyunca kendimi en şanslı olarak konuşlandırdığım şeylerden birisi de , koç holding yönetim kurulu üyesi olmamam... çünküm bu Vehbi Amca'nın anglo-saksonyalı ruh ve tavır yapılı kruvaze ceket yakası çiçekli oğlu Rahmi'nin bir huyu var. Yönetim kurulu toplantılarında şapur şupur meyve yiyo adam yaa.. ya ben oradan kaçarım biri karşımda meyve yerse o vıckk cıkvv sesler , olamaz böyle bi şey ... hele bi de dilimler büyükse dişliyorsa hart diye offff... onun için çok şanslıyım , tekamülümde böyle bir rastlantıyı ( koç holding yönetim kurulu üyesi olmak ) deneyimlemediğim içün nitekim...

7. Amirim, o şapırdata şapırdata meyve yiyorsa sen de höpürdete höpürdete süd içer südden bıyık yapardın misilleme olarak. YK üyelerinin mayışı dolgun arabası lüküs olur. Sikorta+yol+yemek de cabası. Son olarak süd zehri alır.

Zihin gelişimi arada nadasa bırakarak olur
    Mesela Osmanlıdan beri hep aynı
    Osmanlı güçlü tabi viyanada vals eda edip
    Eril ve dişil hücreler yakınlaşmasın diye
    Bi mektupla olayı noktalamış ama
    Çizginin ötesini görme biraz
    Yum gözü noolcak
    Sana ne faydası var
    Beyond the horizon yav
    O ka peraya çimçiğ tavuk ye
    Belki
    Şimdi almana işçi gurbetçi gitme yerine