Sayfa 8/16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 123 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Şikago 56

1.  Alıntı Originally Posted by imdeja Yazıyı Oku
    Sn. Sütbıyık nasılsınız? Twiterda yazıyor musunuz?
    çok iyiyim , twitterda yazmıyorum şimdilik.
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

2. samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Sayın sütbıyık binbir tane yüzünüz var.
    Bir sonraki nick ne olur acaba?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. [IMG][/IMG]
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Sayın sütbıyık binbir tane yüzünüz var.
    Bir sonraki nick ne olur acaba?
    kıymetli dostum , forumda birileri hakaret ediyor , abuk sabuk yazılar yazıyor... o zaman şarkı söylemek lazım ve gitmek lazım....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    kıymetli dostum , forumda birileri hakaret ediyor , abuk sabuk yazılar yazıyor... o zaman şarkı söylemek lazım ve gitmek lazım....
    Siz onları bana yönlendiriniz.
    Kıymetlisiniz siz bilirsiniz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. ya şu havuz üstünde dans eden kızı youtube da bulamadım geçen bayağı aradım... hangi şarkıydı o ordan bulurum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    ya şu havuz üstünde dans eden kızı youtube da bulamadım geçen bayağı aradım... hangi şarkıydı o ordan bulurum
    O çok harika dans ediyordu.
    Figürleri mükemmeldi hanımefendinin...

Sayfa 8/16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •