Sayfa 102/153 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 809 - 816 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

İlk iki resim takip listemdir.

Anladığım kadarıyla portföyün kurtarıcısı gram altın olmuş. Yine de çabanızı takdir ediyorum. İnşallah orta-uzun vadede karlı çıkarsınız.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Teşekkür ederim karlılık açısından mı demek istediniz tam olarak anlayamadım ama.
    Karlılık açısından Ereğli Tofaş kords gramdan çok daha iyi durumda. Yatan temettülerin hepsi soda da olduğu için temettü hesaplamada yok.
    Enflasyon işin içine girdiğinde küllün zarardayım tabi 😃
    İleride güzel şeyler olacağını düşünüyorum olmazsa da canı sağolsun. Bıkmadan toplayacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Bu ay ki alımlar tamamlandı.
    Portföye Kasım 2018den beri yatırılan tutar 75000 tl güncel portföy 78800 tl.
    Hayırlısı olsun.

Full hissedesin. Dengeleyici olarak gram altın miktarını artırsan daha iyi olur gibi hocam.

5.  Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    Full hissedesin. Dengeleyici olarak gram altın miktarını artırsan daha iyi olur gibi hocam.
    Hektaş bedellisi için de biraz para ayır....

Sent from my iPhone using Tapatalk

15gr altın var. Borsa rallisi olursa altın biriktirmeyi düşünüyorum. Şu an borsa da hala fiyatlar makul duruyor.
    Hektasa gelince bende yoktur.
    Onlar takip listem.

bu ay 1500 tl'lik alım yapabildim.(25 lot kords-200 lot ereğli)
    kasım 2018'den beri portföye yatırılan 76500tl.

8. HİSSE DEĞERLERİ TAKİP PROGRAMI
    Slm arkadaşlar uzun vadeli yatırımcılar için excel de hazırladım. Hisselerin altın +dolar +tl bazında değerlerini takip amaçlı. Birkaç veriyi girdikten sonra diğerlerini otomatik hesaplar kendisini sürekli 1 dk bir günceller veriler 15 dk gecikmeli. Açıklamalar kısmında nasıl kullanılacağını anlatmaya çalıştım Sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım. Bol kazançlar.

567.jpg

Programın indirme ling
    https://dosya.co/6isnhh51yjd7/SON_-_...AMI_.xlsx.html

Sayfa 102/153 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •