Sayfa 108/153 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 857 - 864 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. erhanacıkgöz üstad maşallahın var. Bu borsada çok iyi kazanıyorsun
    Banvt'de de iyi kazanmıştın yanlış hatırlamıyorsam

2. Merhaba kords, trkcm,soda, kafein yazılımı nasıl değerlendirebiliriz?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben de yıllardır borsada oynayan, bir kazanıp bir kaybeden biriyim. 37 yaşımda temettü emekliliği kavramı ile tanıştım ve bu şekilde yatırım yapmaya, tasarruf etmeye başladım. Temettü hisseleri seçerken ihtiyaç duyduğum analizleri, temettü yatırımcıları ile paylaşmak için bir websitesi kurdum: https://temettuhisseleri.com .. Beğendiğim yararlı yabancı makalelerin birkaç cümle Türkçe özetini Twitter'da hesabımda paylaşıyoum: https://twitter.com/temettuhisse .. Umarım hepinize faydalı olur!

Alıntı Originally Posted by Pervaz Yazıyı Oku
    Merhaba kords, trkcm,soda, kafein yazılımı nasıl değerlendirebiliriz?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Saydığınız şirketlerle ilgili daha önceki sayfalarda bayağı bir değerlendirme var. Kfein hariç. Bilgi sahibi değilim bu tarz amiral gemi olmayan hisselerde de dikkatli olmak gerektiğini düşünmekteyim. Belki düşük miktar bulundurulabilir. Diğer üç hisseniz gayet güzel, beş hisse ve hedge altın ile daha güzel olacaktır, veya anladığınız başka bir enstrüman.
    Bu arada ezbere yatırım yapmayın mutlaka bir program veya iş yatırımdan temel analiz yapmalısınız. saygılar

Alıntı Originally Posted by maestrokartal Yazıyı Oku
    Ben de yıllardır borsada oynayan, bir kazanıp bir kaybeden biriyim. 37 yaşımda temettü emekliliği kavramı ile tanıştım ve bu şekilde yatırım yapmaya, tasarruf etmeye başladım. Temettü hisseleri seçerken ihtiyaç duyduğum analizleri, temettü yatırımcıları ile paylaşmak için bir websitesi kurdum: https://temettuhisseleri.com .. Beğendiğim yararlı yabancı makalelerin birkaç cümle Türkçe özetini Twitter'da hesabımda paylaşıyoum: https://twitter.com/temettuhisse .. Umarım hepinize faydalı olur!
    Başarılar dilerim.
    Bende başlarken temettü diye başladım fakat aslolan temettü değil şirket karlarıdır, şirketin hedeflendiğiniz tarihte ne kadar temettü vereceğinden ziyade ne kadar karını katlayacak bu temettüden çok çok daha önemli.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Biz büyükleri takip etmeyiz, büyükler bizi takip eder

İŞLEM HACMINDE 2. SIRADAYIZ

Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden korunabilir; ama büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez. Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken, bedelini, özgürlüğünü kaybederek öder. Sadece, riski göze alabilen kişi hürdür..

Leo Buscaglia

Sana diyecek bir şey yok üstat.
    Tebrikler
    Ama risk her yiğidin yiyebileceği bir yoğurt türü değil mesela benim

Bir fırsat bulupta bu ayki alımları yapamadım. Şu an elimdeki hisselerde ekleme yaparken en avantajlı durumda asels ve tavhl görünüyor.onlardan almayı düşünüyorum bir kaç gramda altın eklerim yine.
    Kuşlu sitede herkes asels tavsiye eder olmuş iki senedir gömüyorlardı.
    Malı nereden aldığın çok önemli belki hala 47'lerden bekleyenlerde vardır.
    Umarım herkes kazanır.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    erhanacıkgöz üstad maşallahın var. Bu borsada çok iyi kazanıyorsun
    Banvt'de de iyi kazanmıştın yanlış hatırlamıyorsam
    Onun üstüne neler geldi neler geçti.

Ocak 2019 da jants vardı 9 aylıklar gelince % 50 karına satıp direk odasa geçmiş oldum.

bakalım bu bilancoları da inceleyip daha iyi bir fırsat varsa ona geçeceğim daha iyi bir fırsat yoksa odas devam.

Burada yayınlarım aynı zamanda virman diye android uygulamadan da takip edebilirsiniz yaptıgımız işlemler görünecektir. Arkadaş olarak eklemeniz lazım.

Herkesin kendini deneyebilmesi açısından güzel bir uygulama belirli bir para ile başlıyor her kullanıcı amac parayı arttırmamız tıpkı gerçekte oldugu gibi. stratejileriniz bu tarz programlarla test edebilirsiniz. Daha gerçekçi değiştirelemez düzeltilemez. Oldugu için hatalarınız varsa düzeltemezsiniz. Aynı şeyi excelde not alsanız yaw ben aslında şurada almıştım deyip silip düzeltebilirsiniz. Fakat programda öyle bir şansınız yok tuşa bastıgınız an almışsınızdır.

Bir başkasının sizi görebiliyor olması da ayrı bir güzellik böylece hem diğerleriyle rekabet edebilir hemde şefaflık açısından kendine güvendiğinizi başkalarına da göstermiş oluyorsunuz.

Bunu bir oyuna çevirebiliriz. Mesela sonra en iyi olan kişinin strateji neyse onu paylaşıp gerçek hesapta uygulamaya başlayabiliriz. Hem daha bilimsel ve kanıtlanmış bir yöntem olur.

Mesela tamamen hayal ediyorum programla bir anlaşmam baglantım yok bu arada güzel diye söylüyorum. tosunpaşaya zorla kurdurttum

Sizlerde hesap açın birbirimizi takip edelim mesela Hodri meydan yapalım kapışalım. paraya göre değil % getiriye göre değerlendirecez. 1-2 sene boyunca isteyen al sat yapsın isteyen alsın beklesin farketmez.

Daha sonra geçmişe dönük tüm alım satımlarını resmini atarsınız getirisi zaten yazar böylece 1 . gelenin atıyorum stratejisi neyse paylaşır vesaire.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 108/153 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •