Sayfa 128/153 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    11.5 3000 lot Info sattım 1000 lot biraktim
    3-5 kuruş deyince kızıyorsun bak gerçekten 3-5 kuruş muşsun 😂😂😂😂

2. 3-5 kuruş nilkiz bir de utanmadan başka bir forumda ismen maliyetim 4,85 yazmış hani 2 senedir ismendeydin hani temettülerle maliyetimi çok düşürdüm diyordun , 2 senedir ismende olanın maliyeti 4,85 mi olur , biz ismen forumunda hissenin hak ettiği yeri bulması için çabalarken sen milletle o beyinciğinle dalga geçiyordun, 2 haneli hedef fiyat verirken millete hayalperest diyordun ( gerçi şimdide sen kendin hisse niye çift hane ye gelmedi diye forumda veryansın ediyorsun 😂😂) bizim yorumlarımızı dikkate alıp 6-7 ayda ismen hissesi almışsın aferin maliyetini 4,85 olmuş , hisseyi kötülemenin nedeni anlaşıldı şimdi hisse toplamakmış 20.000 lot , ben hisse ile ilgili olumsuz yazarsam o tekrar tekrar marifet gibi gönderdiğiniz mesajlar var ya ben gerçekleri yazarım gerçekleşir hisse 5 leri görecek dedim 6,04 ile dip yaptı mantık onu gerektiriyordu çünkü , 2.çeyrek ile ilgili görüşüm olumsuzdu ama sonradan gelişen olaylar hacim artısı komisyon oranı artışı vb görüşümü destekledi 3 .çeyrekten itibaren pozitif , sen ve bir de yamağın var ismi lazım değil baş harfi Q , işkembeden boş boş sallarsınız 3 olacak dediğin ismen 3 oldumu hiç 😂😂 bak 4,85 ismen maliyetin var , 1.000 lot hissenle laga luga laf kalabalığı yapma , söylediğin o portföy varya bence ??? hepsini aktar infoyada burda konuşmaya yüzün olsun 1.000 lotla beni taciz ederek reklamını yapmaya çalışma , lafa bak 1.000 lotu orta vadede çok yüksek bir kazanç için infoda tutuyorum söylemiş ya harbi komiksin sen ya 😂😂😂😂 iyi eğlence oluyorsun bana ,

Tosunpasa mekanını kirleten bu sebekin kusuruna bakma biliyorsun hep var boyleleri

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tosunpasa mekanını kirleten bu sebekin kusuruna bakma biliyorsun hep var boyleleri
    Sebek mi ağzına çok yakışıyor böyle kelimeler köçek nilkiz 😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sebek mi ağzına çok yakışıyor böyle kelimeler köçek nilkiz 😂😂
    Yüzün kızaracağına ama aynı nilkiz ,

6. Neden birbirinize bu şekilde hitap ediyorsunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Olmip ve acselle vedalastim olmip %100 yaptı Info almistim 4500 lot
    Portföy 400 bini gecti

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Olmip ve acselle vedalastim olmip %100 yaptı Info almistim 4500 lot
    Portföy 400 bini gecti
    İyi gidiyorsun dostum. Ben yılbaşından beri bir hisse veya fonda yeterli süre (1-2-3 yıl) kalmaya karar vermiş olmasaydım sana takılırdım, iznin olursa tabi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 128/153 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •