Sayfa 50/153 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 393 - 400 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. Hayırlı sabahlar.YUNSA değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim.Maliyetim çok yukarılardan değil.Düşüş zamanlarında azar azar portföye dahil ettim.Satışları ihracat bazlı olduğu için gelecekte değerleneceğini düşünerek alım yaptım.Emekleriniz için tekrar teşekkür eder hayırlı,bol kazançlar dilerim.

2. [QUOTE=erhanacikgoz1;2966240]evet video nihayet hazır

bu bence daha açıklayıcı oldu daha ayrıntılıda oldu bence.

Emeğinize sağlık. Baya bir zaman ve emek harcanmış. Çok teşekkürler.

Duhul
    Jun 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    15
    sayfada yorum yapmış, görüşünü bildirmiş ve bu vesile ile bizi bilgilendirmiş tüm arkadaşlara teşekkür ederim katkılarınızdan dolayı.. .
    Erhan beyin paylaşımlarını takip etmek için gezinirken denk geldiğim bu sayfanın tümünü gözden geçirdim, okudum unuttuklarımızı saymazsak bilgilendim diyebilirim

Videoyu tekrardan izledim erhan hocam eline sağlık.
    Video aslında konu başlığına sabitlense çok güzel olacak ama öyle bir özellik yok herhalde ya da ben bulamadım.

5. Video süper olmuş.Erhan beyin eline koluna ağzına sağlık
    gerçekten böyle bir programı olan analiz yaparak hisse alıyorsa zarar etme olasılığı çok az.
    Erhan beye şunu sormak istiyorum,blanço döneminde analiz için hisse seçimini nasıl yapıyorsunuz,hisseleri elemek için satışları ,net karı ,faaliyet karı arttıran hisseleri filtreliyormu program.

6. Filitrelemiyor ancak ben filitrelettirebilecegim bir duzen kurdum sayilir excelde.

Linkini attim bu sayfaya gerilerde bir yerde bulursaniz. Buldugunuzda burayada atin tekrar indiren indirsin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Filitrelemiyor ancak ben filitrelettirebilecegim bir duzen kurdum sayilir excelde.

Linkini attim bu sayfaya gerilerde bir yerde bulursaniz. Buldugunuzda burayada atin tekrar indiren indirsin
    bilancolardan bahsetmeyi unutmuşum henüz güncellemedım uzun suredır ancak

şu tabloyu ındırıp ınceleyebılırsınız sizede belki bir fikir verir.

https://drive.google.com/file/d/1EgP...Sx5N4SzUP/view

Bu mu Erhan bey.

8.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    bilancolardan bahsetmeyi unutmuşum henüz güncellemedım uzun suredır ancak

şu tabloyu ındırıp ınceleyebılırsınız sizede belki bir fikir verir.

https://drive.google.com/file/d/1EgP...Sx5N4SzUP/view

Bu mu Erhan bey.
    Evet bu olmasi lazim uzun bir yaziyla beraber guncelleyip atmistim once ozelden atiyordum sonra ugrasamadim herkese verdim

Buradaki listedeki hisselerden yuksek puanlilari brofinde inceleyebilirsiniz mesela 50 puan uzeri her hisse borfinde ayrintili analizo hak ediyordur negatif almislara bos yere hic bakmayin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 50/153 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •