Sayfa 6/153 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 41 - 48 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    gececek misiniz nasıl başaracaksınız bunu acaba :D UVY ilemi.

bu arada bilgi olması açısndan excel listemin hakkında neyin ne oldugunu anlatan videom.

yok be kardeş uv nin de bi dünya dümenleri var al unut torun bile mutlu olmaz borsa uv demek değil bana göre.. mesela 12 usd den asels alan kaç yıl sonra parasını korur

Alıntı Originally Posted by karatren3 Yazıyı Oku
    yok be kardeş uv nin de bi dünya dümenleri var al unut torun bile mutlu olmaz borsa uv demek değil bana göre.. mesela 12 usd den asels alan kaç yıl sonra parasını korur
    Açarsanız konuyu sevinirim.
    Dolar bazlı trandingwiee sitesinde temettü hisselerini goruntuledigimde güzel getiriler görüyorum. Siz olumsuz yazmışsınız gibi anladım.
    Bir de trandingwiew verilerinde temettü ve bedelsizler fiyata eklenmiş hali midir?
    Saygılar
    Dolar bazlı değerlendirmeleri de yazarız.

3.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Açarsanız konuyu sevinirim.
    Dolar bazlı trandingwiee sitesinde temettü hisselerini goruntuledigimde güzel getiriler görüyorum. Siz olumsuz yazmışsınız gibi anladım.
    Bir de trandingwiew verilerinde temettü ve bedelsizler fiyata eklenmiş hali midir?
    Saygılar
    Dolar bazlı değerlendirmeleri de yazarız.
    ben tüm verileri geriye dönük öğreniyorum evet usd bazında aşırı pahalı ytd

ben tüm verileri geriye dönük öğreniyorum evet usd bazında aşırı pahalı ytd
    Temettü ve bedelsizler dahil mi bu sitede hocam?

5. temettü ve bedelsizler dahil bu grafiklere.

ben iyi görmedim yaw dolar bazlı grafikler uyv konusundakı cekıncelerımı dahada arttırdı bu grafikler.

varmı gordugunuz ıyı dedıgınız ornek hısseler dolar bazlı bakayım merak ettım.

en begenılen temettü nirvanası isyatırıma baktınızmı dolar bazlı. üstelik aldıgınız bedelsız ve temettülerle lot almanıza ragmen. en yakın tarıh 2013 5 yılda totalde reel olarak %67 zararda gösteriyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Temettü ve bedelsizler dahil mi bu sitede hocam?
    evet dahil

evet dahil
    2013 de bist 100 50 bin dolar diyor.
    Sizin teziniz nedir? Şu an 20 bin dolar seviyelerinde neye dayanarak pahalı diyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    temettü ve bedelsizler dahil bu grafiklere.

ben iyi görmedim yaw dolar bazlı grafikler uyv konusundakı cekıncelerımı dahada arttırdı bu grafikler.

varmı gordugunuz ıyı dedıgınız ornek hısseler dolar bazlı bakayım merak ettım.

en begenılen temettü nirvanası isyatırıma baktınızmı dolar bazlı. üstelik aldıgınız bedelsız ve temettülerle lot almanıza ragmen. en yakın tarıh 2013 5 yılda totalde reel olarak %67 zararda gösteriyor.
    Bilgisayarı açmam lazım hocam telden bakilmiyor akşam veletler uyuduğunda inceleyeceyim.

Sayfa 6/153 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •