Sayfa 64/153 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 505 - 512 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1.  Alıntı Originally Posted by Pyrex34 Yazıyı Oku
    @erhanacikgoz1 Hocam Merhaba bilancolar ile ilgili video nuzu ilgiyle izledim ve cok sey ogrendımacaba 2018/12 bilancoları gelincede ufak bir yayınla bizi bilgilendirirmisiniz ?

teşekkürler,
    Hangi konuda bilgilendirecegimi anlamadim ?

Mesela rolleri degissek izlediginiz videodan ilham aldiysaniz sizlerde bir video cekip anlatsaniz cok memnun olurum
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Video bilanco donemi

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hangi konuda bilgilendirecegimi anlamadim ?

Mesela rolleri degissek izlediginiz videodan ilham aldiysaniz sizlerde bir video cekip anlatsaniz cok memnun olurum
    şöyleki video da 2018 3. çeyrek verilerini incelediniz doğal olarak fakat bu verilerin açıklanmasından çok zaman geçti ben sizin yorumlarınızı merak ediyorum 4.çeyrek ler açıklandığında hisseler hakkındaki yorumlarınızı? anlatabildim mi acaba ?

https://www.yusufyuksel.com/2018/10/...si-mi.html?m=1
    Baştan aşağıya güzel yazılarla dolu tavsiye ederim.

4. Tav diye diye Tavi goturdun sn tosunpasa insallah toplamissindir biraz. 28 kat cikmasi temettusu umut veriyor. Bende baktim bir hayli erhan hocanin soyledikleriyle. Ortak olacagiz galiba yakinda. Bir kac sey daha yazsan kesin ortagiz ;)

Ytd.

https://m.dunya.com/amp/kose-yazisi/...mpression=true
    Hisse elde tutma süreleri hakkında bir yazı.

6.  Alıntı Originally Posted by Pyrex34 Yazıyı Oku
    şöyleki video da 2018 3. çeyrek verilerini incelediniz doğal olarak fakat bu verilerin açıklanmasından çok zaman geçti ben sizin yorumlarınızı merak ediyorum 4.çeyrek ler açıklandığında hisseler hakkındaki yorumlarınızı? anlatabildim mi acaba ?
    4. çeyrekler gelsin istediğiniz hisselerle ilgili diğer arkadaşların ki dahil toplamda bi 15 tanesıne vıdeo ile bakıvereyım kısa kısa.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by Jango Yazıyı Oku
    Tav diye diye Tavi goturdun sn tosunpasa insallah toplamissindir biraz. 28 kat cikmasi temettusu umut veriyor. Bende baktim bir hayli erhan hocanin soyledikleriyle. Ortak olacagiz galiba yakinda. Bir kac sey daha yazsan kesin ortagiz ;)

Ytd.
    😀😀😀
    Valla tavla ilgili grafik satış şirket raporları ne var ne yok attım ortaya.
    Elimde 150 lot var.
    Hisse güzel bimas trkcam Ereğli ile alım fırsatı açısından en güzel hisseler.
    İlerde patlama yapacak hisse bulabilecek gibi durmuyorum.
    Erhan hocamla konuştuktan sonra tüm bist hisselerini gözden geçirdim.
    Eleye eleye 25-30 tane şirket kaldı. Bunlar arasından dönem dönem ucuzladikça almayı düşünüyorum. Enflasyondan arındırılmış getirilere baktığımda 10 katdan daha fazla getiriler elde edilmiş. Bundan sonra o kadar gitmez deniyor bilemiyorum. Bana yarısı kadar gitse yeter hesaplamalarıma göre. Gelecek beklentili bulabildiğim üç şirket var petkim,sasa ve kords. Şirket sayılarını azaltmayı düşündüm sürekli. Ama sanırım bunu beceremeyeceğim. Artık aralarından süreç içerisinde piyango vuran olursa öper başımıza koyarız 😀
    Cemts karel ve enerjisa plase olabilir belki ama uv sıçrama hisseleri için daha detaylı analiz gerekiyor.
    Elde ettiğim 25 küsur hisseyi paylaşacağım hatta ekran görüntüleri de atmak istiyorum.
    Erhan hoca gibi puanlama sistemi uygulamaya çalıştım ama yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim 😀
    Yakında paylaşırım. Yalnız bist şöyle bir iki sene sürüneydi iyiydi😀 daha tam toplayamadık.
    Neyse haydin selametle...

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    4. çeyrekler gelsin istediğiniz hisselerle ilgili diğer arkadaşların ki dahil toplamda bi 15 tanesıne vıdeo ile bakıvereyım kısa kısa.
    Abi benim kafama takılan bir nokta var sen de bu noktaya çok takılıyorsun dikkat et diye uyardın.
    Pp/dd değerleri hakkında.
    Örneğin ford ve Tüpraş benim mutlaka portföye eklemek istediğim hisseler arasında.
    Ama sorun şu pahalı görünüyorlar ford mesela tüm etkenleri beğeniyorum fakat pp/dd tarihsel ortalamalarının iki kat üzerinde neredeyse. Beni alıma başlamakta ciddi tereddüte düşürüyor. Yoksa gömülecem çünkü 😀
    Bir de bir diğer sorum bimas mesela hisse fiyatları son aylarda yüzde 40-50 herneyse yükseldi. Fakat pp/dd değerleri neredeyse 2008 kriz seviyesindeki kadar ucuz. Bu neden olabilir hisse bu rallisine rağmen ucuz mu kalmış. Çünkü oz sermaye satış karlılık vs. gayet güzel duruyor. Bu fiyat rallisi mesela bimas da tepede yakalanma korkusu oluşturuyor bende ama hisse ucuz kalmış abi.
    Bu iki sorun konusunda araştırma yaparken ciddi tereddüt yaşıyorum.
    Hayati cevaplarını bekliyorum abi 😀

Sayfa 64/153 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •