Sayfa 80/153 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 633 - 640 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    aslında normal olan bu.. radarların açık olması lazım elbette.. kriz zamanları kendini ispat etmiş hisseleri almak için fırsattır.. ama önemli olan önce doğru sektör sonra doğru hisse ve en önemlisi doğru zamanda alım yapmak. ve yapabilir bilgiye sahipsek portföyde yeri gelince hisse azaltabilmektir.. sanayinin bel kemiği kimya sektörünü önemsiyorum.. savunma sanayi olmazsa olmaz... yukarıda yazdıklarımdan özellikle stratejik olarak aksa kordsa ve aselsan önceliğimdir..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kords çok iyi gidiyor patlama yapma olasılığı olabilir. Yurtdışı yatırımları fazla ve genelde dövize dayalı gelirleri. Aselsan çok uçtu kaçtı ama halen daha satışları deli gibi arttırıyor. 10 yıllık siparişleri var. Daha iyi yerlere gelebilir. Aksa da güzel bir şirket ama kur riskini iyi yonetemediler araştırdığım kadarıyla ki kur riski bitmemiş olabilir. Bu yüzden zarar yazıyor kriz vurdu şirketi yeniden iyi yerlere gelebilir ama ben şu an giriş düşünmüyorum.

3. Poltk için düşünceniz nedir? Uzun vadede beklentiyi karşılar mı? Bilgisi ve ilgisi olan paylaşımda bulunursa sevinirim..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Benim hisse sayısı anlamında sıkıntılarım var azaltamıyorum. kalıcı portföyde bu 10 hissenin yanına takip listemde olan 15 hisse daha var toplamda 25 hisse yapıyor. Ama çok fazla bu sayı bence. Takibi zor. Diğer hisselerinde artırmaya ayıracak fazla bir vaktim yok maalesef. Zaman içerisinde fiyatlar uygun yerlere gelirse bu 15 hissenin içerisinden de ekleme yaparım. Ama bu sayı işinde malesef başarılı olamıyorum.
    Sizdeki değişimi açıkça gözlemleyebiliyorum. İlk günkü yazdıklarınızla şimdiki yazdıklarınız arasında ciddi fark var. Tecrübe böyle bir şey , tecrübe etmeden hazır bilgi ile ögrenilemiyor. Yaşamak gerek..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Bende porfoyu degistirdimhisse sayilari azalttim serktorlere boldum her sektorden 1 hisseye indirddim takip listesi olusturdum su an 7 hissem var performanslarina gore takip listemden ekleme cikarma yapacagim porfoy bistle ayni yaklasik yuzde 10 karda
    Srktorlerim
    1 gida
    2 petrokimya
    3 bilisim
    4 saglik
    5 demir celik
    6 cimento
    Takibimde iki sektor var onlardanda uygun enerji ve perakende bunlardanda bim ve enerjisayi takip ediyorum bim az ucuzlarsa alirimucuzlamazsa su an elimdrki hisselere ekleyerek devam ediyorum aylik bazda ytd herkeze bol kazanclar

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Sizdeki değişimi açıkça gözlemleyebiliyorum. İlk günkü yazdıklarınızla şimdiki yazdıklarınız arasında ciddi fark var. Tecrübe böyle bir şey , tecrübe etmeden hazır bilgi ile ögrenilemiyor. Yaşamak gerek..

Batuhan
    Teşekkür ederim. Herkese bol kazançlar 👍

Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    Bende porfoyu degistirdimhisse sayilari azalttim serktorlere boldum her sektorden 1 hisseye indirddim takip listesi olusturdum su an 7 hissem var performanslarina gore takip listemden ekleme cikarma yapacagim porfoy bistle ayni yaklasik yuzde 10 karda
    Srktorlerim
    1 gida
    2 petrokimya
    3 bilisim
    4 saglik
    5 demir celik
    6 cimento
    Takibimde iki sektor var onlardanda uygun enerji ve perakende bunlardanda bim ve enerjisayi takip ediyorum bim az ucuzlarsa alirimucuzlamazsa su an elimdrki hisselere ekleyerek devam ediyorum aylik bazda ytd herkeze bol kazanclar
    Hayırlısı olsun serdar bey.

https://uzunvadeyatirim.blogspot.com...alizi.html?m=1
    Sasa ile ilgili güzel bir çalışma
    Aunsalg82 eline sağlık.

Sayfa 80/153 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz