Sayfa 112/153 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 889 - 896 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. Pınar sütün temettü verimliliği güzel Ayrıca gıda şirketi olması portföye acil eklenmesi gereken şirketlerden defter değerinin çok altında işlem görüyor

Alıntı Originally Posted by tilki50 Yazıyı Oku
    Pınar sütün temettü verimliliği güzel Ayrıca gıda şirketi olması portföye acil eklenmesi gereken şirketlerden defter değerinin çok altında işlem görüyor
    Teşekkür ederim, fakat ilgilendiğim bir şirket değil.
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

15 gr. altın bozularak hisse portföyüne eklendi.
    artık altın portföyüm kalmadı gibi bir şey.
    ralli başladığında biraz altın almam gerekli.
    fakat hisse alma bağımlısı oldum
    bu arada portföyümüze yeni bir transferimiz var tüpraş.
    emekli olana kadar oynatmayı düşünüyorum kendisini

Sayın tosunpasa 1.5 yıldır düzenli hisse alıyorsunuz son ay nisan almamışsınız bir öz eleştiri yaparmisiniz hisseler mi yanlış yanlış zamanlamami

Bende uv ciyim elimde tuttuğum 2 yıllık hisseler var

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sayın tosunpasa 1.5 yıldır düzenli hisse alıyorsunuz son ay nisan almamışsınız bir öz eleştiri yaparmisiniz hisseler mi yanlış yanlış zamanlamami
    Merhaba.
    zamanlamamın ve hisse seçimlerimin yanlış olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
    Şöyle ki; bu işe başladığımda Türkiye eksenli bir kriz varken şu an dünya çapında bir kriz var. Borsa daha diplere gider mi bilemiyorum, keşke bilebilsem
    bu ay özelinde ise aslında yazacaktım sonradan neden bilmiyorum yazmadım, kenarı yedek akçe olarak 5k ayırdım.
    Bu hiç yapmayı beceremediğim bir şeydi, altın,borsa aşağıya doğru salınan olursa alım yapabilirim,yoksa kenarı biraz daha nakit olarak saklayacağım.
    eğer düşüncelerimi merak ediyorsanız da bazen boşa kürek çektiğimi de düşünmüyor değilim, borsa zevkli bir yer hisssesiz duramam fakat hiç dert tasa taşımadan gram altının son 20 senede diğer enstürümanları ve borsadaki kalender şirketlerin bir çoğunu patates etmesi tabi ki canımı sıkıyor. araştırma, fiyat takibine falan gerek yok, her daim altın altındır değil mi? ben ise bozup hisseye geçiriyorum
    tabi sabah akşam bununla da yatıp kalkmıyorum ama bir ara tüm portföyü dağıtıp 220 tl'lerde iken gram altına geçmeyi düşündüm sonra vazgeçtim. ama gram altında soluksuz gidiyor maşallah daha da gider dünya böyle devam ederse. hatta satış için hisse blokajını bile kaldırdım, sonra da vazgeçtim, benim sağım solum belli olmaz kendime verdiğim sözü tutmaya çalışıyorum.
    şu an devam ediyorum, avantajlı gördüğüm şirket olursa yine alım yaparım, biraz daha tecrübe kazanmam gerekli belki de. zaten borsalar bir iki yıl daha nefes almayacak gibi, bizim açımızdan durum daha vahim, abd borsaları zaten fezadaydı ordan ufak iniş yaptılar, biz 2013'ün çok altındayız, oralara gitmek pek de mümkün değil gibi.
    selametle...

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bende uv ciyim elimde tuttuğum 2 yıllık hisseler var
    durumlarını neden aldığınızı, neler yaptığınızı,durumunuzu yazarsanız, fikir alışverişi yapabiliriz. vadeler aynı sayılır.

Valla bendeki kağıtlar hepsi temettü veriyor az da olsa vermeyene yatırım yapmıyorum bu krizde sizin gibi tek lot satmadım bekliyorum 3. Temettumu alacağım psdtc var şu an 1.32 maliyetli 2. Temettumu aldığım ismen var 1.88 maliyetli yeni aldığım hedef girişim 2.07 lira maliyetli acsel var 4.27 maliyetli ilk temettüleri bu yıl alacağım algyo var 2. Temettumu alacağım birde bölündü 6 lira maliyetli kozaa altın toplamaya başladım 9 liradan beri aylık alıyorum 50 yaşındayım memurum pddd değeri 1.5 altında alıyorum fk 5 civarı biraz grafik bilgim var ama satamıyorum uğraşamıyorum bol kazançlar saygılar.

Sayfa 112/153 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •