Sayfa 140/153 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    ...
    izlediğim kagıtlar acsel sanko ve otokar sattığım fiyatın baya altına geidı ve bence yukseliş bitmedi.
    tebrikler sayın nilkiz hareket edebilecek kağıt bulmada gayet başarılısınız, portföyünüzdeki artış da bunu yansıtıyor zaten.

hareket zamanlaması konusunda, bir teknik analiz kullanıyor musunuz, yoksa sadece içinize mi doğuyor (örneğin; mesajınızdaki acsel ve sanko siz yazdıktan sonraki ilk seansta sizi haklı çıkarması zamanlamanızın çok iyi olduğunu gösteriyor.)?

İndikator kullanıyorum 3 aydirda grafiklerim oturmaya başladı 1 yıllık çalışma sonunda

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    İndikator kullanıyorum 3 aydirda grafiklerim oturmaya başladı 1 yıllık çalışma sonunda
    Hangi İndikatorleri kullanıyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Udemy den 200 TL'ye satın aldığım Ercüment beyin yazdigi indikatorleri
    Tradingview nilisis hesabında bazen yayınlıyorum indes grafiği var mesela

Arçelik bilanço çok iyi 3 aylık gelene kadar tutmaya devam

6. Selamlar,

İki gündür saatlerdir başlık altında yazdıklarınızı okuyorum. Sayın tosunpasa nın başlattığı, sonrasında diğer arkadaşların katıldığı, sonraları sayın Nilkiz katıldığı çok keyifli, samimi aynı zamanda tecrübe dolu bir başlık olmuş. Özellikle borsanın düştüğü zamanlarda ki psikolojiyi çok merak etmiştim. Gerçekten çok faydalı bir başlık. Tüm katkı sağlayanlara teşekkürler. Benim gibi yolun başındaki arkadaşlar için bulunmaz bir kaynak.

Bende sizlerin şuan yol katettiği uzun vade yolculuğuna 5-6 ay kadar önce başladım. Borsa ile tanışmam da 10-11 ay öncesine dayanıyor. Kısa zamanda doğru bulduğumu düşünüyorum

Dar gelirli ailede yetiştik, hep etrafımızda duyduğumuz borsa kumar... Ama araştırınca aslında işin öyle olmadığını görüyor insan. Tabii kimisine göre gerçekten kumardan farksız bir yer...

Her ay düzenli alımlar yaparak Alkim, Sasa, Sise, Tavhl, Tupras, Ardyz, Aselsan biriktiriyorum. 20 yıl boyunca da biriktirmeye devam edeceğim. Tabii bilançoları, şirketleri takip ederek. Gerekli yerlerde değişiklik yaaparak.

Biriktirdiklerimin bir kısmı temettü vermiyor yada çok az veriyor. Ama şuan ki düşüncem yüksek temettü değil, şirketin değerlenmesi, gelecek vaat etmesi.

Portfoyum hakkındaki yorumlarınız benim için gerçekten kıymetli. Esirgememeniz dileğiyle...

Tek lot hisse satmadık hiç bir. Değişiklik yok portfoy de burada musty bey siz araştırın yinede sasa çok borçlu bir şirket tav da İst kaybettikten sonra çok parlak bilançolar şimdilik bir iki yıl zor Arçelik bilanço iyi deva keza öyle ve Koç holding bunları inceleyin

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tek lot hisse satmadık hiç bir. Değişiklik yok portfoy de burada musty bey siz araştırın yinede sasa çok borçlu bir şirket tav da İst kaybettikten sonra çok parlak bilançolar şimdilik bir iki yıl zor Arçelik bilanço iyi deva keza öyle ve Koç holding bunları inceleyin
    Yorumunuz için teşekkürler sayın nilkiz.

Aslında burada portföy paylaşıp, farklı bakış açılarından yorum almanın araştırmanın önemli bir parçası olduğunu düşünüyorum.

İlettiğiniz gibi TAVHL güzel bilançolar açıklamasına zaman var. Bende o zamana yatırım yapıyorum şimdiden.

Sasa nın borçluluğu benide düşündürüyor. Ama yatırımları var. Borçlar buradan geliyor çoğunlukla. Yatırımlarının karşılığını görmeye başladıkça borç dengesi düzelecekti olarak düşünüyorum.

Sayfa 140/153 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •