Sayfa 72/153 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 569 - 576 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. Kordsa Trakya cam Petkim benimde portfoyümde mevcut hatta sadece bu üç u var ;) bana kalırsa 5 i geçmeyin derim hisselerde defansif hisseler arastirmanizda fayda olur düşüncesindeyim mesela BİM TEKFEN ENKA gibi yani piyasa kötüleştiğinde çok
    fazla kendini salmayan salsa bile direk toparlayan defansif hisseleri bir araştırın alın demiyorum yanlış anlamayın sadece araştırın beğenirseniz bakın YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR Petkim hikayesi efsane Trakya cam işleri efsane kordsa yatırımları efsane kendimce buda tavsiye değildir ;) saygılar

Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    Kordsa Trakya cam Petkim benimde portfoyümde mevcut hatta sadece bu üç u var ;) bana kalırsa 5 i geçmeyin derim hisselerde defansif hisseler arastirmanizda fayda olur düşüncesindeyim mesela BİM TEKFEN ENKA gibi yani piyasa kötüleştiğinde çok
    fazla kendini salmayan salsa bile direk toparlayan defansif hisseleri bir araştırın alın demiyorum yanlış anlamayın sadece araştırın beğenirseniz bakın YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR Petkim hikayesi efsane Trakya cam işleri efsane kordsa yatırımları efsane kendimce buda tavsiye değildir ;) saygılar
    Valla çok güzel hisseler var hangisini elesem bilemiyorum 😀
    Defansif hisse gibi bir araştırmam yok. Aksine ofansif lazım 😀
    Uzun vade tutmayı düşündüğüm için kısa da aşağı yukarı çok ilgilendirmiyor hatta düşse iyi olur şu anda toplamaya devam...

3.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    bu ay içerisinde de portföyde şekillendirmeler yaptım. ttrak ve aygaz'la yollarımızı ayırdık. aygaz temettü ödemesinden dolayı ekside görünüyordu. reeelde kafa kafaya gibi bir fiyatla yollarımızı ayırdık. tabi hesapta enflasyon yok tüpraşı portföyüme eklemeyi düşünüyorum. uygun alım noktası yakalamayı bekliyorum,acelemiz yok.
    ttrak ile bilançolardan dolayı veya sıkıntının bir müddet daha devam etme ihtimalinden dolayı ayrılmak zorunda kaldık. 20 tl gibi bir karı vardı önemli değil, yakın zamanda yeniden buluşacağız seninle
    portföye yeni oyuncular ekledik. --sasa--asels--kords...
    dolar portföyümün yarısını zararsız,gram altına geçirdim. yakın zaman içerisinde kalan dolar portföyümü de borsaya geçirmeyi düşünüyorum. dolar'ın planlarım arasında olmadığını daha önce ki mesajlarımda belirtmiştim.
    ayrıca bu ay bugün itibariyle 5500 tl'lik alım yaptım.
    şimdi tablolarımızı atalım.
    hisse portföyü

altın portföyü

dolar portföyü

hisse yüzdesel dağılımı

güncel takip listesi
    Kolay gelsin, bol kazançlar dilerim.
    Tablo halindeki bu takip listeleri nasıl oluşturuluyor, bir program mı yoksa bir web sitesi falan mı?
    İpin ucunun kaçmaması için böyle bir şey lazım da.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kolay gelsin, bol kazançlar dilerim.
    Tablo halindeki bu takip listeleri nasıl oluşturuluyor, bir program mı yoksa bir web sitesi falan mı?
    İpin ucunun kaçmaması için böyle bir şey lazım da.
    İnvesting hocam.
    Giriş yapın, portföy,takip listesi vs ayrı ayrı oluşturabiliyor.

Sn tosunpasa bugün bende Aygaz hisselerimi sattım. Ttrak hisseni tutmaya devam ediyorum.
    Geçtiğimiz haftada dolarları bozdurup gram altına geçmiştim.
    Bundan sonra dolar ağırlığını %5 te sabit tutacağım.
    Bir çiçekle bahar olmaz ama her bahar bir çiçekle başlar. (Necmettin ERBAKAN)
    Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 2008 SGK REFORMUNUN SONUÇLARI...
    ocak 2007 de en düşük ssk emekli maaşı 500 TL iken şimdi 1000Tl,
    en düşük memur emekli maaşı ocak 2007 de 672 TL iken şimdi 2375 TL,sebep 2008 SGK reformu buna sebep oldu...

Alıntı Originally Posted by HAYKIRIS Yazıyı Oku
    Sn tosunpasa bugün bende Aygaz hisselerimi sattım. Ttrak hisseni tutmaya devam ediyorum.
    Geçtiğimiz haftada dolarları bozdurup gram altına geçmiştim.
    Bundan sonra dolar ağırlığını %5 te sabit tutacağım.
    Güzel kararlar. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur 👍

https://www.temettuemekliligi.com/20...erime.html?m=1
    Ben bunu bilmiyordum. Bilmeyenler için aracı kurum kapansa bile hisse senetlerinize bir şey olmaz.
    Şu an banka ile çalışıyorum ama yetersiz gibi.
    İyi akşamlar.

Sayfa 72/153 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •