Sayfa 544/755 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Hafızam kotudur sn arkadasim !
    Daha dun nerdeydim bugun nereye gidiyorum?
    Bilmiyorum...!

Beyan esastır; siz eskiden o rumuz ile yazdigınizı beyan ediyorsunuz ... dogrudur..!

Rumuzların bi önemi yok, ya da kimin ne dedigi...!
    Onemli olan Turkuyenin 25 milyon genci onemli olan 18 milyon oyun cagindaki Turk Cocukları...!

O ..şu ..bu... ben .. sen ..biz.. siz ..onlar oyle demis boyle demis......: hic onemli degil...!

Gelecek Turk genclerinin ..Turk cocuklarinin eelinde..

Adel ile gelecegi resmedecekler....! Gerisi bi dunya ..!
    sayın Acemşah uzun zamandır sizi takip ediyorum yorumlarınızı beğeniyorum. yatas ve ozgyo da sizin yorumlarınızdan çok faydalandım. Bu saatte adel alınır mı yada yeni bir hisse öneriniz var mı

2. O zaman aramıza hoşgeldin.. İlk bi kaç ay bi umutla yazarsın. Daha sonra aşağı ortalamaya yapmaya devam edersin.. Karın olduğu gibi faize gittiğini gördüğün gün aramıza hoşgeldin.. Ama çıkmakda çok zor bu tahtaya hepimizden eski biri olarak sen daha iyi görürsün.. Allah şimdiden yardımcın olsun
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN

3. Selam.....

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Selam.....
    selam erkan hoca.

5. 11,15 de takıldı. sürün yukarı...

6. Herkes cıktı ay a bizim ki hala yaya ...
    Temettü verecek birde şirketi ne hale getirdiler faiz belasına. Bu faizler tekrar yukarı basınca halımız ne olacak. Dövizde sigortalattıgı gibi faizde sigortalatsınlar kendılerını. Faizde 15 altı yok görünmüyor.

7. Fenerbahçe 5 attığına göre artık yıldızlar hizalanmış. Bundan sonra dünya tersine , adel yukarı dönebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

8. Adel de yaklaşık bir buçuk aydır aşağı doğru sarkmalar zayıfladı gibi. Endeksin 103 bine geldiğinde vermesi gereken tepkiyi , endeks düşerken verdi. Sanki bu kıt (adet olarak) hisseyi birileri toplamaya başladı gibi. Pala ya da kasa sahibi öyle istediği gibi hisseyi aşağı vuramıyor. Son dönemdeki iğneler daha çok yukarı yönlü. Birşeyler olacak gibi, hadi hayırlısı olsun diyelim bskalım neler olacak. YTD.

Sayfa 544/755 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •