Sayfa 958/960 İlkİlk ... 458858908948956957958959960 SonSon
Arama sonucu : 7674 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Mevcutlar yetmezmiş gibi birde son zamanlarda merrill robotu musallat oldu tahtaya. oyuncakçı adeli oyuncağa çevirdiler diye boşuna demiyorum. yeni bir vizyon-hikaye lazım bu şirkete. bunun için genel müdürden başlayan bir kan değişikliği gerekli. ama kendisi hiç oralı değil. para basan karlı firmadan 8 yılda borçlu firma haline gelen adel hakkında müdire hanım ne düşünüyor acaba? olmuyorsa zorlamamak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Mevcutlar yetmezmiş gibi birde son zamanlarda merrill robotu musallat oldu tahtaya. oyuncakçı adeli oyuncağa çevirdiler diye boşuna demiyorum. yeni bir vizyon-hikaye lazım bu şirkete. bunun için genel müdürden başlayan bir kan değişikliği gerekli. ama kendisi hiç oralı değil. para basan karlı firmadan 8 yılda borçlu firma haline gelen adel hakkında müdire hanım ne düşünüyor acaba? olmuyorsa zorlamamak lazım.
    Tahta sahipsiz...çok net 2 aydır robotun elinde bu arada 400 k kadar lot ky de döndürülüyor... Patron el atmadıkça yada birine teslim etmedikçe kısa vade al sat tahtası olmanın ötesine gidemez

3.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Tahta sahipsiz...çok net 2 aydır robotun elinde bu arada 400 k kadar lot ky de döndürülüyor... Patron el atmadıkça yada birine teslim etmedikçe kısa vade al sat tahtası olmanın ötesine gidemez
    Asuzu da da gecen burada operasyon yapan grup var... Demekki Anadolu grubu kağıtları sahipsiz:)) şirket i ele mi geçirsek... Ytd

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk
    reis türkçe mealini rica etsem ?

6. Yönetimin beceriksizliği kale gibi kağıdı ne hale getirdi!

7. Selam... :)

8. Dün ve bugünkü tespitim yukarı çekip mal veriyorlar,dikkat,asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 958/960 İlkİlk ... 458858908948956957958959960 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •