Sayfa 256/266 İlkİlk ... 156206246254255256257258 ... SonSon
Arama sonucu : 2127 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Sene sonu kar ne olur ve temetttu

2. 5.70 yolculugu başladı gibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    4,503
     Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    5.70 yolculugu başladı gibi...
    Dikkat etmek lazım,çünkü aniden kaldırabilirler !!!...kalkınma-Kent ve buna benzer hisseleri önce aşağıya baskılayıp peşinden füze yapıyorlar,bugün kalkınma bunu yaptı,kent ve bu devamlı satış baskısı altında...ytd.

4. Ya satıp gidiceksin yada ekrana bakmayacaksın her sene temettü versin yeter

5. İyi akşamlar, özelden yazmadığım için soran arkadaşlara gelsin Düşüncelerim;
    Tahminim B.stell alım hikayesi olumsuzluğu yaratıyor hem isdemir hem ereğlide. Çünkü batık bir şiirketi budönemde almak yükten başka biley olmayabilir. Bence dönem büyüme değil iktisat dönemi. Buraya verilecek para temettüden yada 2.halka arzdan çıkacak desek, yine olumsuz yatırımcı için..
    Ama hisse ucuz kalmadımı deseniz.. ereğli ucuz isdemir değil derim.. şahsi düşüncem 5.30 gelirse şaşırmam ama korar 4.70 gelirse elimdekileri satar isdemire yüklerim...
    İkiside gelmezse şuanki fiyatla temettü oranının yüzde 10 civarı geleceğini düşünürsek girmek için erken.. ereğli daha yüksek temettü ile daha yüksek oran vaadediyor.. ikiside elimde yok buarada..
    Herkese bol kazançlar.. (ben gübrefde devam👍)
    Bakalım görelim..

6.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    1küsür milyon paraçıkışı var, durduğu yer tamda işaret ettiğimiz 6.45...
    Bugünkü işlemlere bakarsak yarın sabah bir tepki açılışı olsada yönünü aşşağıya döndüreceği düşüncesindeyim.
    Aşşağıda 6.40 ve 6.35 var esas destek 6.20 de. Haftaya 6.20 aşşağıya keserse işi zor.
    Yukarıda 6.52 ile 6.60 ve esas direnç 6.65 var..
    6.65 geçmeden yönünü yataya ve sonra yukarı döndürdü demek zor..geçerse önce 6.85 izlenmeli..

Bakalım görelim...
     Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Değişen birşey yok... çok dikkat edilmesi gereken seviyelere geldi... 6.20 yi tekrar zorladı döndü... test etmesi gerek yine geçemezse maalesef;
    Şahsi fikrim hissenin önce 6.00 sonra soralı 5.70 ve 5.50 ile 5.35 dip seviyeleri test edeceği yönünde..
    Benim elimde yok.. bellide buyüzden böyle yazıyorum. Beni tanımayanlar için böyle düşünmelerini istemek en mantıklısı...
    Bakalım görelim...
    Enson isdemir yazilarim..agustos sonunda yazmisim.. halen 6.20 izeri izlenmeli..
    Bakalim gorelim...

Sayfa 256/266 İlkİlk ... 156206246254255256257258 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •