Sayfa 1/267 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2133 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    14,342

ISDMR - İskenderun Demir Çelik

ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Hayırlı olması ümidiyle..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Düşüş henüz sonlanmadi sanırım.

1 tl temettü verir. 5 ten alanın verimliliği yüzde 20 allah bereket versin. Akmaz kokmaz bozulmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5,87 ve 5,88den eldekilerin yarısı kadar aldım. Hayırlısı bakalım. Düştükçe kotayı dolduruncaya kadar almayı düşünüyorum.

Kahrimdan perişan oldum ,,,

8.  Alıntı Originally Posted by Ofli78 Yazıyı Oku
    Kahrimdan perişan oldum ,,,
    şirket 3000 m3 kapasiteli yaklaşık 2.5 milyar dolar yatırım bedelli yeni bir yüksek fırın yapacağını açıkladı mı,Açıkladı...

Finansmanı nasıl olacak,tabi ki kazancı ile,

Şirket sizin gibi düşünün,yada Şirketin Yönetim Kurulu üyesi gibi,nasıl finanse ederdiniz,kasanızdaki parayı dağıtıp yüzde 40 ile borç para alarak mı,

Tahminim en az 4 yıl temettü veremez şirket,ben olsam öyle yapardım,siz olsanız öyle yapardınız,

Bu fiyatlar mı,tabi ki çok komik,ama piyasa böyle fiyatlıyor,dünyada demir çelik üretiminde 8. sıradayız,38 milyon ton ile,asıl oyuncu çin,850 milyon ton üretimleri var,dünyadaki üretimin tam yarısını yapıyorlar,fiyatlarıda onlar belirler,

Hayırlısı olsun,sabreden kazanır..

Sayfa 1/267 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •