Sayfa 12/611 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 89 - 96 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Temettü Nisan ortası, Bedelsiz ise mayıs sonu veya haziran başı gibi dağıtılır.
    teşekkür ederim

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. halkbankın genel kurulunuun referandum sonrasına erteleceği söyleniyor. bizim genel kurulda ertelenirse tarihler şaşabilir.

Alıntı Originally Posted by Rs Cump Yazıyı Oku
    halkbankın genel kurulunuun referandum sonrasına erteleceği söyleniyor. bizim genel kurulda ertelenirse tarihler şaşabilir.
    Şu ana kadar neler şaşmadı ki bu da şaşmasın. Tek bir projeyi bile söyledikleri tarihte gerçekleştiremediler. Söyledikleri hiç bir şey tutmadı. Hep yalan hep dalavere hep mağduriyet.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4. komedi devam ediyor..bunlar kendi kendilerine ikramiye yazmış..acaip miktarda **tam çiftlik..halkın çiftliği**..
    kendin pişir kendin ye sistemi**..
    vakıf ayrı rezillik..olaya bakın 2 kamu bankası iştirakı milleti iyi keleğe getirttiler..birde üstüne ikramiye yazıyorlAR kendi kendilerine**nasıl sistem ama....
    birde ihaleler varki.**fışşş..

5. Ben kaç yıldır sessiz sedasız ama ettiğim kocaman zararla kalpten beddua ediyorum bizden çaldıkları paralar çıksın en kıymetli yerlerinden İnşallah, hatta bu akşam Allahım Boğaz'larında bırak kynin ne umutlarla onlara güvenerek üst sıralardan elimize verdikleri hisselerin bedelini AMİN. Başarısızlıklarının bedelleri yöneticilere devasa maaş ve ikramiye dağıtılırken size sahip çıkan para yatıran ve kalkındıran ky nin 780 küsür lotuna 3 kuruş ver haram zıkkım olsun🙏

6. IFM bittiginde elde edilecek senelik kar rakaminin 200M olacagi efsanesi gerceklesirse yonetimin kendilerine yazacagi prim ve ikramiyeleri cok merak ediyorum. Muhtemelen sirketi kendi uzerlerine yaparlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

helal rızık niki ile yazan birisi vardı bir zamanlar
    topraktan İFM ye ortak oldum vs diyordu
    bir müddet sonra görülmez oldu
    meğerse satıp başka hisseye geçmiş de yeniden biriktirecekmiş

burada yazılanları okuyun geçin derim
    kendi fikrinizden başkasına asla kulak asmayın
    burada yazılanlar sadece bir izlenim edinmek için işe yarar belki
    bazen de verilen rakam ve somut bilgiler işe yarar
    borsa yatırımcılar içindir.

8. çok ünlü bir star hanım sanatçımıza ivedik 6*da oynayacakmısınız denmiş..şimdiden ekibi kuruyorlar..da**ivedik 6 *yı zaten halkın gyo sunda çeviriyor haberleri yok..
    halk ister halkın gyosu yapar...
    sistem haşırtlaması yaşanıyor....tam ivedik tarzı***

Sayfa 12/611 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •