Sayfa 136/611 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Normalde 7,8 kademelik satis toplami 1.5M lot olmasi gerekirken endeksin %3 arttigi bir gunde kagit kopup gitmesin diye ayni sayidaki satis kademesine 8,9M lot yaziyorlar. Aman kagit artmasin mazallah , sonra patrona ne deriz. Alim cilginliginin oldugu boyle gunlerde bile kagidi bastirmak icin insan ustu caba gosteren tum kurum ve kisileri buradan tebrik ediyor , basarilarinin devamini diliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Burada patron kim?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Bence herseyden herkesden once haberi olan ve arzda verdikleri sozu tutmayarak kucuk yatirimcinin parasinin pul edilmesine seyirci kalan sirket yonetimi ile baglantili bir oganize sebeke. Ben boyle dusunuyorum , belki de kendi ahmakligima kilif ariyorumdur , bilemiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Bence herseyden herkesden once haberi olan ve arzda verdikleri sozu tutmayarak kucuk yatirimcinin parasinin pul edilmesine seyirci kalan sirket yonetimi ile baglantili bir oganize sebeke. Ben boyle dusunuyorum , belki de kendi ahmakligima kilif ariyorumdur , bilemiyorum.

Hisse için Şirket yonetimi ne yapabilir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Bunu yapanlar belli ki dislerine gore sig bir kagit bulmuslar ve kagidi 4,5 kademe arasina sikistirmislar testere yaparak cok guzel para kazaniyorlar. Sikiyorsa bunu hacimli bir yerde yapsalar ya , mumkun degil , o gun dograrlar onlari. Bunu benim gibi bir amatör bile gorebiliyorsa yonetimin coktan anlayip oyunu bozmasi gerekirdi. Sirket kendi hissesini alacagini deklare etmisti , kucuk yatirimci baslardaki ufak bir kac alim disinda hic bir destek gormedi. Oysa sirkette soz sahibi olanlar gercekten bu kumpasin icinde olmasa 3,5 kere bu oyunu bozacak sekilde alim yapsa hem kagit rayicini bulur hem de bu kan emiciler buna bir daha cesaret edemezler.

Umarim bir gun yonetimin yapmadigini parali bir abimiz yapar bunlarin toplamaya calistigi kagitlarin hepsini ellerinden alir. Ama 5 senedir boyle birsey olmadigina gore bir 5 sene daha kimse donup bakmaz bu faydasiza.

5. Yalnız değilsin Bugiciğim...

6. Acemi gitti galiba

7.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Acemi gitti galiba
    acemi gitse tavan yapardık

8.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    acemi gitse tavan yapardık
    aynen..
    daha buralardayım..
    tavanlarsa sattığımı anlarsınız dermişimmmmm..

misal vermek gerekirse..

1,38 alıp 1,20 sattığım karsan bugün kaç bakın hele
    1,36 sattığım krdmd bugün kaç bakın hele
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 136/611 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •