Sayfa 196/611 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Tamamlandığında kâr 200 binlere çıkcak diyor analistler.. 60 bin yıllık kâr a göre %250 artış iyi olabilirmiş

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O hesaplamalar yapildiginda dolar kuru dusuktu.m2 kiralamasi 30 dolar uzerinden anlasildi.400 ustu beklemek lazim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    O hesaplamalar yapildiginda dolar kuru dusuktu.m2 kiralamasi 30 dolar uzerinden anlasildi.400 ustu beklemek lazim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belki de .. Lakin ben artık dolar bazlı kiraya verileceğini sanmıyorum.. Sonuçta devlet kurumları..

Önce 2016 sonra 2019 şimdi de 2023.. Ne Rötar ama.. Harbi emeklilik yatırımı oldu bizimkisi.. 4 sene evvel 5000 adetle girdiğim hisse de neredeyse Kap A bildirim yapacak kadar Hisse sahibi yaptı beni.. 0.61 ne demek.. Marşımızdan artıkça alıyoruz alım yapmak alışkanlık oldu ben de)

4.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Önce 2016 sonra 2019 şimdi de 2023.. Ne Rötar ama.. Harbi emeklilik yatırımı oldu bizimkisi.. 4 sene evvel 5000 adetle girdiğim hisse de neredeyse Kap A bildirim yapacak kadar Hisse sahibi yaptı beni.. 0.61 ne demek.. Marşımızdan artıkça alıyoruz alım yapmak alışkanlık oldu ben de)
    Eskiden 3'er sene 3'er sene öteliyorlardı , artık "temiz temiz 5 sene koyalım da noolur noolmaz" diyorlar. Pis kan emici sülükler.. 2023'de de Ataşehir'de batık Türkiye'nin binlerce boş ofisi olacak , kim niye kiralasın oraları. Şimdi bile ofisin kalbi maslak hattında binlerce boş yer kiracı diye inim inim inliyor. Arzından beri bugüne kadar hep hayal sata sata geldiler durum ortada dolar bazında 93 cent olması gereken kağıt 9 cent ve hala hayal satmaya çalışıyorlar ama bu sefer yemezler , hayvan terli.

5. Arkadaşlar genel takas atabilirsiniz.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Halkbank hisse geri alım kararı almış.. Onda oluşacak hareket bizim hisseyi de belki uykusundan uyandırır...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Halkbank hisse geri alım kararı almış.. Onda oluşacak hareket bizim hisseyi de belki uykusundan uyandırır...
    Hlgyo da geri alır belki

8.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Eskiden 3'er sene 3'er sene öteliyorlardı , artık "temiz temiz 5 sene koyalım da noolur noolmaz" diyorlar. Pis kan emici sülükler.. 2023'de de Ataşehir'de batık Türkiye'nin binlerce boş ofisi olacak , kim niye kiralasın oraları. Şimdi bile ofisin kalbi maslak hattında binlerce boş yer kiracı diye inim inim inliyor. Arzından beri bugüne kadar hep hayal sata sata geldiler durum ortada dolar bazında 93 cent olması gereken kağıt 9 cent ve hala hayal satmaya çalışıyorlar ama bu sefer yemezler , hayvan terli.
    Hissenin içinde bulunduğu durumu açıklayan güzel bir özet geçmişsiniz. Ben de bir ek yapmak isterim. Şu anda inşaat için kredi kullanılıyor. Finans Merkezi en iyi ihtimalle 5 yıl sonra devreye girecekse bu krediler bu süre içinde taşınacak ve faizleri gider yazılacak. Bu ekonomik kargaşa ortamında yükselen faizlerin kira gelirlerini sıfırlaması da olasılık dahilinde.

Bir de geri alım bekleyen arkadaşların bu arzusunu gerçekleştirmek için şirketin ilave kredi kullanması gerekecek, bunun faizine de şirket dolayısıyla ortaklar katlanmak durumunda kalacak.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 196/611 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •