Sayfa 261/612 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Endeks k ya yelken acmis , cöp hala 0.64 e gidebilir miyim derdinde. Muazzam gercekten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne oluyor.

3. iş deki pek kağıdı öldürdü yine. dostlar yapacak birşey yok. speğe teslim olmuş devlet hissesinde oturuyoruz. artık matriksi de açmıyorum spek ne mok yersen ye hedefimiz belli. şubatta bilanço geldimi pay değeri 3 lira olan hisseyi 70 e basmaya açığa devam edin. basmazsanız bizde almazsak adam değiliz.

1 lot mal çıkmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Endeks k ya yelken acmis , cöp hala 0.64 e gidebilir miyim derdinde. Muazzam gercekten.

dostum bu durumun izahı yok. 3 tl deftr değeri olacak tahminim bilanço gelince göreceğiz. ekranıda açmıyorum vallahi söve söve dinden çıkacağız.

piramitteki ... den kurtulduk ama iş deki spek kağdı gene öldürdü.

maleseef aramıda bir babaayiğit 20 30 milyon lot kağıda sokmazsa spek süründürmeye devam edecek. o kadar sahipsiz bir durumda ki mantık izah almıyor.

5. vakıf gyo ile ortak projeleri var. vakıf gyo böyle bir yükseliş sergilemişken 1 kademe bile yükselmemesi ortadaki iğrenç planı buz gibi ortaya koyuyor.

vakıf gyo pd/dd 0.50
    halkgyo pd/dd 0.31

3 1 in alırsınız diyor spek.

HALKbankasının rallisini bile yedi hiç oralı değil spek. tam bir iğrençlik abidesi

BU kilidi para çözer dostlar. para yoksa çözemeyiz. 20 30 milyon lot çizemezsek yok teslim almış bizi.

6. Halk gyo

yatırımcı ilişkileri telefon numarası
    : 0216 600 10 00
    : 0216 600 10 29

arayınız rahatsız olanlar en azından dile getirin neden böyle diyin.

7. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Allah askina bu kagidi alip satabilen var mi?
    Gunlerdir ne alabiliyorum ne satabiliyorum. Felc ettiler kagidi resmen , kendileri calip kendileri oynuyor , kimse artik onlar

8.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Allah askina bu kagidi alip satabilen var mi?
    Gunlerdir ne alabiliyorum ne satabiliyorum. Felc ettiler kagidi resmen , kendileri calip kendileri oynuyor , kimse artik onlar

almak mümkün değil diskette 70 e 2 milyon alış koyuyorlar. satış da 1 milyon var 71 de. 71 i marbaş kaldırdı anında baskıyı kurdular. böyle bir bıktırma böyle bir baskı borsada hiç bir hissede yok. spekülatör milletin canını almaya ant içmiş kanla yıkanmış.

Sayfa 261/612 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •